Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Nowa płyta Believe

 

Warszawska formacja Believe wyda w kwietniu nowy studyjny album. To już piąty album w ich karierze i kolejny nagrany w składzie: Mirek Gil – gitary, Karol Wróblewski – wokal, Konrad Wantrych – klawisze, wokal, Przemas Zawadzki – gitara basowa, Vlodi Tafel – perksusja oraz Satomi – skrzypce.

 Album zatytułowany „The Warmest Sun In Winter" ukaże się w Polsce 8 kwietnia. Dwa tygodnie później płyta dostępna będzie również w całej Europie a w maju w Stanach Zjednoczonych.

O nowej płycie mówi Karol Wróblewski: „Nowa płyta Believe jest opowieścią o przypadkowym spotkaniu dwojga przyjaciół, których niegdyś łączyło wspólne dzieciństwo. Od tamtego czasu zmieniło się praktycznie wszystko - kilka lat temu jeden z nich stracił dom. Teraz siadają i rozmawiają o tym wszystkim, co się stało. Wspomnienia okazują się być wiecznie żywe, mimo tego, że dochodzi do spotkania ludzi z dwóch różnych światów. O tym, ile słońca, pomimo różnych życiowych trudów, może wnieść jeden człowiek do życia drugiego, usłyszycie na piątym albumie Believe zatytułowanym ‘The Warmest Sun In Winter’.

Nowy album będzie zawierać 8 premierowych utworów. Ujawnione przez zespół tytuły kompozycji to m.in: "Words", "Behind the River" i "The Bright Day". Na płycie znajdzie się również wykonywany wcześniej na koncertach utwór "Please Go Home" napisany ku pamięci Roberta Roszaka, dziennikarza radiowego i przyjaciela zespołu.

 

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony