Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

NOWA ODSŁONA KASI STANKIEWICZ!

"Tell me why I'm here and tell me what I believe is it right for me and tell me if I'd do my best (…)", tak zaczyna się opowieść, inspirująca twórców na świecie, a którą opowie nam Katarzyna Stankiewicz już we wrześniu. Jej nowy album "Lucy And The Loop" to muzyczny spektakl zamknięty w dziesięciu piosenkach.

Wokalistka właśnie wróciła z Lyon we Francji, gdzie kończyła prace przy post produkcji teledysku, za realizację którego jest odpowiedzialna francuska agencja Paperboys.

Premiera teledysku zaplanowana jest na 21 sierpnia, i jak mówi sama Stankiewicz: "Miejcie oczy szeroko otwarte, bo mam dla Was kilka niespodzianek. O pierwszej z nich opowiem już teraz. "Lucy And The Loop" to nie tylko mój nowy album, nad którym pracowałam ostatnie cztery lata, to multidyscyplinarny projekt, w który zaangażowali się artyści z całego świata. Całe to inspirujące szaleństwo powiększa się z miesiąca na miesiąc, wywołując na mojej twarzy coraz szerszy uśmiech. Do tej pory byłam twórcą i czerpałam inspiracje z zewnątrz. Przy projekcie "Lucy And The Loop" wszystko zaczęło się we mnie. Każdy dźwięk, każde słowo - jakkolwiek dziwacznie to nie zabrzmi - wyszło z moich kości, wątroby, paznokci, każdy utwór na płycie jest każdą literą mojego imienia i nazwiska, i każdym rokiem który spędziłam na tej ziemi. Dziś jestem twórcą spełnionym, moja praca inspiruje innych twórców, dzięki czemu powstają obecnie na świecie kolejne dzieła, a projekt "Lucy And The Loop" rozrasta się o następne kraje, tworząc nieskończoną pętlę tworzenia. Będzie genialnie jeśli nigdy się nie skończy. Przekonajmy się".

Pierwsza para twórców, która zaangażowała się w projekt to fotografowie nagradzani prestiżowymi nagrodami na całym świecie: Kasia Bielska i Dominik Tarabański. Przygotowali oni 10 fotografii do 10 utworów zainspirowanych albumem "Lucy And The Loop". Pierwsze z nich można zobaczyć już teraz. Powstałe fotografie nawiązują do pierwszych piosenek z nowego albumu Stankiewicz. Wystawa ich prac razem z oprawą muzyczną z albumu "Lucy And The Loop" zacznie się pod koniec roku w całej Polsce i na świecie.

Teledysk do piosenki ‘Lucy’ powstał na Islandii. Płyta nie ma singla, a każdy utwór jest niezależny, jednak słuchane wszystkie razem tworzą opowieść. Jaką? Już niebawem więcej informacji na ten temat.

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony