Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Muchy wygrały Nocne Marki!

„ZAMARZAM” ZESPOŁU MUCHY TELEDYSKIEM ROKU  RBL.TV I AKTIVISTA

 
7 grudnia br. poznaliśmy laureatów ósmej edycji plebiscytu Nocne Marki, organizowanego przez „Aktivist”. W tym roku redakcja magazynu wspólnie z jedyną polską telewizją rockową RBL.TV przyznała statuetkę w kategorii Teledysk Roku. Decyzją widzów oraz czytelników nagroda trafiła do twórców klipu „Zamarzam” zespołu Muchy.
 
 
Singiel „Zamarzam” zapowiadał trzecią płytę poznańskiej grupy pt. „chcecicospowiedziec", która ukazała się we wrześniu br. Zdjęcia do klipu powstawały w trakcie nagrywania krążka. Jak mówią sami muzycy teledysk jest kronikarsko-sentymentalnym zapiskiem z życia zespołu. Za zdjęcia do klipu odpowiada Grzegorz Lipiec, a za scenariusz, montaż i reżyserię Bartosz Gajek.
 
 
- Po kilku latach stagnacji polski rock przeżywa uderzenie nowych sił witalnych, czego koronnym przykładem jest twórczość zespołu Muchy. Są młodzi, głośni, energiczni i prawdziwi. Kwintesencją tych właśnie zalet jest klip do utworu „Zamarzam". To dobra wizytówka nowego polskiego brzmienia i dowód na to ze rock'n'roll made in Poland jest na światowym poziomie i w bardzo dobrej kondycji mówi Michał Figurski, dyrektor programowy RBL.TV

 
 
Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony