Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

MotoMikołajki 2012 - relacja

„Bawiliśmy się fantastycznie, nosy marzły, ale serca były gorące „ - warszawscy MotoMikołaje w akcji.

Ponad 200 MotoMikołajów wyruszyło w ten bardzo mroźny niedzielny poranek na warszawskie ulice, a razem z nimi autobus pełen dzieci z rodzinnych i publicznych domów dziecka i Mikołajów towarzyszących. To właśnie dzieci były głównym motywatorem tej zimowej przejażdżki. Mimo 11 stopni mrozu i trudności z wyjazdem z zaśnieżonych osiedli, atmosfera była gorąca i przyjazna.

Na Placu Zamkowym przywitały ich uśmiechnięte twarze przechodniów i turystów. Z Mikołajów i dzieci ustawiła się wielka choinka do pamiątkowego zdjęcia, a następnie ustanowiony został rekord „ilu MotoMikołajów pomieści najmniejszy Carrefour na świecie” (28m2) – rekord to 91 Mikołajów plus szop pracz. Czy pobiją go w przyszłym roku?

Z Placu Zamkowego parada ruszyła w drogę do hali sportowej, by na miejscu się rozgrzać i poczuć się jak dziecko oglądając zmagania Warsaw Spartans, szkoły Aikido czy akrobacje taneczne. Dzieci w tym czasie próbowały swych sił na ściance wspinaczkowej, szalały na dmuchanych zjeżdżalniach i symulatorach jazdy motocyklem, a także wielkiej trampolinie. Na koniec każde z dzieci otrzymało mikołajkowe upominki.

Wieczorem, w Klubie Proxima odbył się koncert motomikołajkowy zespołów Raggafaya oraz Monkey and The Baboons. W skocznych rytmach rock&rolla i reggae Mikołaje zapomnieli o porannym mrozie. Podczas koncertu przedstawiono laureatów konkursu na NajMikołajkę, NajMikołaja oraz NajMotocykl. Szczęśliwcy odebrali nagrody przygotowane przez organizatora: spodnie motocyklowe, vouchery na zakupy oraz T-shirt Mottowear.

Bardzo dziękujemy wszystkim Mikołajom, którzy tego dnia byli obecni, pomagali w organizacji akcji i sprawili, że zarówno dzieciakom jak i innym uczestnikom akcji serce podskakiwało z radości.

Specjalnie podziękowania przysłane od dzieciaków: „Gorące podziękowania dla wszystkich Motomikołajów. Bawiliśmy się fantastycznie, nosy marzły, ale serca były gorące. Pozdrawiamy”.

Dzięki Waszej hojności do puszek trafiło prawie 6000zł, a to jeszcze nie koniec. Na portalu aukcyjnym Allegro trwają jeszcze aukcje przedmiotów, z których dochód trafi do dzieciaków (http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=22545365). Znajdziecie tam: handbary do chopperów, scotoilery (by Wasz łańcuch smarował się sam), kalendarze motocyklowe, voucher na zakupy dla motocyklisty (przekazany na licytacje przez NajMikołajkę) i inne. Zapraszamy!

Szacowane i pakowane są jeszcze dary rzeczowe, juz niedługo trafią placówek. Organizator szacuje, że łączna wartość przekazanych dzieciakom darów przekroczy w tym roku 20000zł.

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

  • dzem.dobry.5

    2012-12-12 | 14:54

    Świetnie RBL.tv, że byliście z nami!!!! Wielkie dzięki!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony