Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Materia i The Black Hearts dołączają do Dog Eat Dog i Frontside na festiwalu Rockstar Mad Skillz!


Już 20 lipca festiwalowa scena Rockstar Mad Skillz gościć będzie gwiazdy ciężkiego brzmienia. Poza zapowiadanymi Dog Eat Dog i Frontside niszczyć dźwiękami będą także Materia i The Black Hearts. W ciągu pięciu festiwalowych dni Sobieńczyce koło Żarnowca muzycznie i sportowo odlecą. Jeszcze nigdy muzyka i sporty offroad nie były ze sobą tak blisko!

Główna scena festiwalu w piątek gościć będzie gwiazdy spod znaku hip hopu (Tede, Obywatel MC, JWP, Brahu, Kaen i PCP), ale już w sobotę we władanie przejmą ją eksperci od ciężkiego brzmienia. Do headlinera festiwalu, którym jest Dog Eat Dog oraz legendy polskiego HC – Frontside, dołączą Materia oraz The Black Hearts.

Materia, zespół którego pierwsza próba miała miejsce w listopadzie 2007 roku ma na swoim koncie sporo osiągnięć i występów na ważnych imprezach. Materia została dostrzeżony podczas eliminacji do Przystanku Woodstock 2009 i w półfinałach w Gdyni zespół otrzymał nagrodę specjalną w postaci sesji nagraniowej w Izabelin Studio. Wśród ważnych koncertów trzeba wymienić przede wszystkim występ na Bemowie podczas Festiwalu Sonisphere w 2010 roku obok Wielkiej Czwórki, którą tworzą: Metallica, Slayer, Megadeth i Anthrax. Również w 2010 Materia, jako laureat konkursu wystąpiła na scenie Red Bulla podczas XXX Festiwalu w Jarocinie. W 2011 zespół wygrał eliminacje i w efekcie tego zagrał na dużej scenie Przystanku Woodstock. Wtedy to Materia, podobnie jak stanie się to już 20 lipca w Sobieńczycach, zagrała razem z zawsze świetnie w Polsce przyjmowanym zespołem Dog Eat Dog.

Nieco mniej utytułowani, co nie znaczy, że w jakimś stopniu gorsi są muzycy z The Black Hearts. Jak sami o sobie mówią, gdyby Darth Vader istniał naprawdę, grałby w The Black Hearts. Co prawda nigdy nie napisałby numeru lepszego niż Marsz Imperialny, ale pewnie świetnie by się odnalazł w tej mieszance garażowego post-hardcore'a, przejmującego screamo i brudnego rock'n'roll'a. Czy warto ich sprawdzić? Warszawa wie. Jaworzno po tegorocznym Metalfeście również, gdzie zespół wystąpił pierwszego dnia. Panowie przekonują, że warto dołączyć do „Ciemnej Strony Mocy” i znaleźć się pod sceną główną 20 lipca w Sobieńczyach.

 

Poza muzyką Rockstar Energy Drink Mad Skillz będzie wyjątkowym off-roadowym karnawałem. Po raz pierwszy, w jednym miejscu odbędą się zawody w tak wielu dyscyplinach. Druga runda Otwartych Mistrzostw Polski we Freestyle Motocrossie Rockstar Skillz Up na terenie najnowocześniejszego w Polsce toru - Speed Star, Mistrzostwa Polski Kobiet w Motocrossie, Mistrzostwa Polski w Motocrossie, Quadcross, oraz Super Enduro. Będzie można zobaczyć także niesamowite ewolucje w wykonaniu zawodników na rowerach BMX i MTB. Teren festiwalu będzie tętnił życiem codziennie od rana do nocy, a szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie:Rockstar Mad Skillz.

Koncerty i zawody w sportach motocyklowych to nie jedyne punkty programu, przygotowane przez organizatorów tego wydarzenia. Na miejscu działać będzie sześć stref, w której każdy znajdzie coś dla siebie począwszy od 
zlotu motocyklowego , przez możliwość wykonania tatuażu, warsztaty z elementów kultury Hip Hop, po możliwość spróbowania własnych sił w sportach ekstremalnych oraz strefę dla dzieci i rodzin z różnorodnymi atrakcjami i profesjonalną opieką.

Teraz już nic nie będzie takie samo – zapraszamy Was na 5 dni wyjątkowych atrakcji  Rockstar Mad Skillz Festival – jedyna taka impreza w tej części  Europy!!!

Bilety do nabycia na stronie 
Eventim w salonach EMPIK na terenie całego kraju oraz w kasach podczas festiwalu.

Uwaga! Ze względu na fakt, iż celem Rockstar Mad Skillz jest propagowanie sportów motorowych chcemy zachęcić fanów muzyki do uczestnictwa także w tym wielkim moto święcie. Z tego powodu też zamrażamy ceny biletów! Dajemy wam szansę zobaczyć motocyklistów latających z rampy na wysokości niemal trzeciego piętra oraz piękne dziewczyny na ich szybkich maszynach w wyścigu o punkty Mistrzostw Polski MX Kobiet.

Bezpośredni link do biletów znajdziesz 
TUTAJ. 

Więcej info znajdziesz na stornie festiwalu 
Mad Skillz  
oraz 
TUTAJ 
a także na 
fan page’u na Facebooku

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony