Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Konkurs na najlepsze zdjęcie z Audioriver 2013!

Organizator Audioriver – agencja Spółka Akcyjna – ogłasza konkurs na najlepsze zdjęcia z tegorocznej edycji płockiego festiwalu! Fotografie pięciu zwycięzców zostaną wydrukowane w dużym formacie i wyeksponowane 30 sierpnia podczas warszawskiej imprezy z Jamesem Holdenem, która odbędzie się na Spokojnej 15 w Warszawie. Zgłoszenia można przesyłać do soboty, 24 sierpnia.

W konkursie mogą wziąć udział tylko i wyłącznie osoby, które zostały uwiecznione na fotografiach, a nie autorzy zdjęć. Ostatecznie zwycięzcami będą jednak zarówno uczestnik konkursu, jak i fotograf, bo oboje otrzymają darmowy bilet na imprezę, gdzie zobaczą swoje zdjęcie zaprezentowane kilkusetosobowej publiczności.

Nie szukamy profesjonalistów, którzy zasypią nas pięknymi panoramami i wizerunkami gwiazd imprezy” – mówi rzecznik prasowy Audioriver, Łukasz Napora. „Szukamy zdjęć konkretnych uczestników – fotografii robionych przez znajomych, dla znajomych. Chcemy spojrzeć na Audioriver właśnie z tej perspektywy i zaprezentować ją szerzej.”

Z nadesłanych zgłoszeń organizatorzy wybiorą 10-15 zdjęć, które w poniedziałek, 26 sierpnia zostaną poddane głosowaniu internautów w serwisie Facebook. Pięciu zwycięzców będzie mogło zobaczyć swoje fotografie wydrukowane w formacie B1 lub B2 i zaprezentowane 30 sierpnia na Spokojnej 15 w Warszawie, czyli podczas imprezy z gwiazdą muzyki elektronicznej, Jamesem Holdenem.

Zachęcam wszystkich, którzy chcieliby pokazać światu, jak w ostatni weekend lipca bawili się w Płocku. Zdjęcia finalistów najpierw zobaczy kilkadziesiąt tysięcy użytkowników naszego fanpage’a, a potem kilkaset osób obecnych na evencie. Jest też wielce prawdopodobne, że ta mini galeria pojawi się na naszych kolejnych wydarzeniach, włączając w to przyszłe edycje Audioriver.” – dodaje Napora.

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości wraz z wymaganymi oświadczeniami należy przesłać do 24 sierpnia na adres organizatora konkursu. Szczegółowe informacje oraz deklaracje do pobrania znajdują się na stronie internetowej.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony