Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Koncert Motörhead: Warszawa, Poznań i Kraków wykupują Golden Circle!

Motörhead przyjedzie do Polski 6 lipca 2015 roku. Oficjalna sprzedaż wejściówek na to wydarzenie ruszyła 29 października i już teraz można powiedzieć, że koncert cieszy się dużą popularnością. 
 
- Najwięcej biletów sprzedaliśmy jak na razie w Warszawie, ale to z racji lokalizacji koncertu nie może dziwić – powiedział Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem koncertu. Kolejne miejsca w geograficznej klasyfikacji pod względem liczby sprzedanych wejściówek zajmują Poznań i Kraków.

Warto również podkreślić, że najwięcej zamówień dotyczy biletów do sektora Golden Circle. 
- Widać, że fani chcą być na  tym koncercie jak najbliżej sceny, żeby jeszcze lepiej poczuć rockowy klimat tego wydarzenia – stwierdził Marek Kurzawa z Prestige MJM. 

Duże zainteresowanie koncertem na około osiem miesięcy przed jego datą napawa organizatorów optymizmem. To pokazuje, że już teraz wydarzenie żyje w umysłach fanów Motörhead. Można to też zaobserować na portalach społecznościowych, a także w ogólnopolskich mediach. Wystarczy powiedzieć, że po ogłoszeniu koncertu Motörhead największe tytuły w kraju pisały o występie brytyjskiej grupy aż 38 razy. A ta liczba rośnie z każdym dniem.

Tymczasem muzycy o koncercie w Polsce pewnie jeszcze nie myślą, bo najbliższy miesiąc będzie dla nich bardzo pracowity. Grupa ma zaplanowanych w listopadzie jeszcze osiem występów. Odwiedzi między innymi Birmingham, Londyn, Monachium, Hamburg, Berlin oraz Paryż. 

Przypomnijmy, że wejściówki na koncert Motörhead w Warszawie można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, Eventim.pl i eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. 
 

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony