Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Już w piątek rusza OFF Festival!

OFF Festival 2013 zbliża się wielkimi krokami. Impreza odbędzie się w dniach 2-4 sierpnia, czyli startuje już w najbliższy piątek!

Line-up przedstawia się następująco:
- MY BLOODY VALENTINE
- THE SMASHING PUMPKINS
- GODSPEED YOU! BLACK EMPEROR
- DEERHUNTER
- THE WALKMEN
- SKALPEL
- PATRICK WOLF
- JOHN TALABOT
- MOLESTA
i wielu innych!


**********************************************

Wyjątkowy na europejską skalę, OFF Festival Katowice zadebiutował w 2006 roku w Mysłowicach. Od trzech lat odbywa się w pierwszy weekend sierpnia w katowickiej Dolinie Trzech Stawów – pięknej zielonej oazie w sercu przemysłowego Śląska. OFF Festival to nie tylko impreza muzyczna, ale i sposób na życie, w zgodzie z obowiązującymi trendami, pod prąd nudzie i przeciętności. Artur Rojek, pomysłodawca i szef festiwalu, postawił sobie za cel wspieranie muzyki trudnej, nietuzinkowej, nowej – i to właśnie na jego festiwalu wielu znakomitych wykonawców z całego świata ma okazję zaprezentować się w Polsce po raz pierwszy.

OFF Festival Katowice rośnie w siłę z roku na rok, a eklektyczny gust Rojka i odwaga w układaniu programu zjednuje imprezie przychylność prasy i fanów nie tylko w naszym kraju. Od gwiazd światowej alternatywy po nowe, intrygujące twarze polskiej sceny – na OFF Festivalu można usłyszeć wszystko to, na co inne festiwale nie mają pomysłu lub odwagi.

Wielokrotnie nagradzany przez branżę medialną i muzyczną, chwalony przez fanów, w styczniu 2012 OFF zdobył prestiżową nagrodę European Festival Award w kategorii Najlepszy Festiwal Średniej Wielkości!

Znalazł się również w elitarnym gronie kilku festiwali nominowanych do nagrody za najlepszy program.
OFF został też wyróżniony przez Pitchfork. Ten popularny serwis internetowy, niekwestionowany autorytet w  świecie muzyki, umieścił OFF na liście 20 najważniejszych  letnich festiwali na świecie w roku 2012. 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony