Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Jay Z króluje na liście bestsellerów!

Longplay „Manga Carta Holy Grail” Jay Z znalazł się na 1. miejscu światowej listy bestsellerów płytowych! Album amerykańskiego rapera osiągnął tygodniową sprzedaż na poziomie 632 tys. egzemplarzy!

„Manga Carta Holy Grail” to już 12 studyjny krążek Jaya Z. Płytę wyprodukował samodzielnie, a do współpracy zaprosił takie gwiazdy jak Justin Timberlake, Rick Ross, Frank Ocean i swoją żonę Beyonce. Warto również zwrócić uwagę na oprawę graficzną płyty. Przekreślony pseudonim wokalisty (który może się wiązać z oficjalnym pozbyciem się myślnika) oraz antyczne rzeźby, przyciągają wzrok i intrygują.

Drugie miejsce przypadło japońskiej wokalistce Namie Amuro z jej albumem „Feel” - 11. krążka w trakcie jej kariery. Artystka specjalizująca się w muzyce r'n'b oraz kochająca modę sprzedała w ciągu tygodnia aż 248 tys. płyt.

Podium uzupełnia bezapelacyjny hit tych wakacji, czyli formacja Daft Punk z „Random Access Memories”. W ciągu tygodnia nowych właścicieli znalazło aż 91 tys. płyt.

Zestawienie najpopularniejszych utworów przedstawia się następująco: Robin Thicke z hitem „Blurred Lines”, w którym gościnnie występują T.I. oraz Pharrell Williams.
Na 2. miejscu uplasował się Daft Punk z „Get Lucky”, a na ostatniej pozycji podium znajduje się Bruno Mars z singlem „Treasure”.

Źródło zdjęcia: http://bit.ly/1bZdxha

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony