Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

HVOB - HerVoiceOverBoys pojawią się w 1500m2 już 12 października!


HVOB - "HerVoiceOverBoys" - duet, który porwał publiczność płockiej plaży powraca do Polski. Koncert odbędzie się 12 października w klubie 1500m2 do wynajęcia. Start: 20.00.

Minęło dwanaście miesięcy od momentu kiedy pierwsze fragmenty ich utworów pojawiły się na soundcloud, czas w którym młody elektroniczny duet spowodował prawdziwe poruszenie w całej Europie:

"... tak właśnie powinien brzmieć utwór deep housowy. Prawdziwa miłość..." htwl.org, Szwecja

"...prosimy więcej i wkrótce!" thegap.at, Austria

"...eleganckie i pięknie wykonane bity..." electronicbeats.net, Niemcy

HVOB był hitem najbardziej wpływowych blogów muzycznych oraz występów na żywo takich jak na Melt Festival. Numer 4 na Beatporcie w kategori Top House charts z ich debiutancką epką "Dogs", numer 10 w Top Live Acts of the Year i numer 11 w Best Singles of 2012 w De:Bugu. Pod koniec 2012 roku, libański fashion designer Elie Saab uzył muzyki HVOB do swojego video promującego kolekcję.

Urodzeni w Wiedniu Anna Muller (kompozytorka, producentka, wokalistka) i Paul Wallner (kompozytor oraz producent) rozpoczęli drugi rok działalności przy wspólnym projekcie ale w trochę innym od poprzedniego wydaniu. Tym razem dali nam coś więcej niż tylko kuszące fragmenty. Niecierpliwie wyczekiwany debiutancki album "HVOB", wydany 8 marca zawiera dwanaście utworów, które obrazują charakterystyczne brzmienie duetu, wyrafinowane i inteligentne, emocjonalne i melodyjne.

HVOB wystąpi w 1500m2 w ramach europejskiej trasy promującej album.

HVOB live (Stil Vor Talent)+ support

Bilety dostępne przedsprzedaży (Muno, Ticketpro Polska - Empik, Saturn, MediaMarkt) oraz na bramce klubu.


Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony