Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

HOSPITALITY już w sobotę!

Fantastyczna wiadomość – ostatnie chwile dzielą nas od najbardziej wyczekiwanej imprezy D'n'B tej jesieni! Już w sobotę, 10. listopada, warszawskie Soho Factory zamieni się w stolicę połamanych brzmień i ściągnie największe gwiazdy owianej legendą brytyjskiej wytwórni – Panie i Panowie, oto nadchodzi polska edycja HOSPITALITY!Niepowtarzalna noc, na którą wszyscy nie bez powodu czekamy, będzie okazją do zobaczenia i usłyszenia takich artystów, jak:

* HIGH CONTRAST
Od ponad 10 lat zachwyca fanów i krytyków swoimi produkcjami, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych twórców z kręgu muzyki drum’n’bass. Przy niezliczonych sukcesach, warto wspomnieć chociażby o 
czterech wydanych albumach, występach na całym globie oraz współpracy z takimi artystami, jak Underworld i Adele.

* DANNY BYRD
Jeden z pierwszych artystów przyjętych pod skrzydła Hospital Records, łączy ze sobą elementy hip hopu, house’u i RnB razem z pełnymi emocji wokalami oraz d’n’b. Zdobywca wielu nagród, twórca hitów z pierwszych miejsc prestiżowych zestawień.

* S.P.Y.
Brazylijczyk, który szybko znalazł swoje miejsce na scenie europejskiej i światowej dzięki umiejętności przechodzenia od głębokich i ciemnych brzmień do tanecznych, wybuchowych utworów. Przez lata wydawał, między innymi, także w Spearhead, Soul:r, Metalheadz i Shogun Audio. 

* LOGISTICS
Daje o sobie znać już od 2004 roku, brat równie dobrze znanego Nu:Tone. Niejedni twierdzą, że to on zapełnił lukę między liquid funk’iem i tanecznymi wariacjami drum’n’bass’owymi. 

*FRED V & GRAFIX
Duet młodych, niezwykle utalentowanych i pracowitych chłopaków, jedna z najświeższych „zdobyczy” wytwórni Hospital Records. W najsłynniejszej wytwórni d’n’b zadebiutowali na albumie wydanym z okazji 15-lecia labelu.

Świetną atmosferę i wsparcie dla DJ's zapewnią jedni z najlepszych MC's - Wrec oraz Dynamite!


Więcej informacji o gwiazdach polskiej edycji Hospitality znajdziecie na 
stronie: http://hospitalrecords.com/Podczas tej niepowtarzalnej nocy, także support będzie wyjątkowy – zaprezentują się laureaci konkursu na najlepszy polski mix d'n'b - Greenhouse Effect, Mia Twin i KD3.


TimeTable: 
20:30 - 21:30 Mia Twin
21:30 - 22:30 Greenhouse Effect
22:30 - 23:30 Logistics & Wrec
23:30 - 00:30 SPY & Wrec
00:30 - 01:30 High Contrast & Dynamite
01:30 - 02:30 Danny Byrd & Dynamite
02:30 - 03:30 Fred V & Grafix
03:30 - 04:30 KD3


BILETY:
Pierwsze pule wejściówek na to wydarzenie zostały wyprzedane! 
Aktualnie bilety dostępne są w cenie 79 zł (89 zł w dniu imprezy).
Punkty sprzedaży: Salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i inne punkty Ticketpro w całej Polsce oraz przy wejściu w dniu imprezy. 
Sprzedaż internetowa: www.ticketpro.pl, www.biletin.pl , www.muno.pl .


Polską edycję HOSPITALITY wspierają: House oraz Lech. 

Do zobaczenia w Warszawie!

Organizator:
www.illegalbreaks.com
www.facebook.com/illegalbreaks
 
 
Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony