Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

hatak.pl zmienia się na naEKRANIE.pl

W pierwszej połowie września serwis Hatak.pl czekają bardzo poważne zmiany. Zmiany na lepsze. Serwis przechodzi na nowy, wyższy poziom. Zapowiadana jest zmiana szaty graficznej, poszerzenie tematyki, dodanie nowych funkcjonalności.

Temu wszystkiemu towarzyszyć będzie również zmiana nazwy serwisu. "Do tej pory byliśmy Hatak.pl - Na każdym ekranie, a wkrótce znajdziecie nas pod adresem i nazwą naEKRANIE.pl" - powiedział Kamil Śmiałkowski, redaktor naczelny serwisu.

"Obserwując coraz lepsze wyniki oglądalności naszego serwisu i śledząc najciekawsze trendy w światowym internecie, zdecydowaliśmy się na poważne zmiany. Nasz serwis będzie teraz łatwiejszy w obsłudze, bardziej przystępny, a przede wszystkim bogatszy w treści. Obok newsów, recenzji i publicystyki poświęconej serialom, filmom, grom i książkom w naEKRANIE.pl znajdziecie także mnóstwo informacji o wszystkich pozaserialowych programach telewizyjnych. Chcemy być dla Was nowoczesnym przewodnikiem po całej ofercie telewizyjnej i po wszystkich możliwych ekranach.

Nie rezygnujemy z żadnych dotychczasowych treści, jakie prezentowaliśmy, a poszerzamy ich ofertę i unowocześniamy formę. Już wkrótce zapraszamy na naEKRANIE.pl!" - dodał Śmiałkowski.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony