Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Hard Rock Rising Polska!

 HARD ROCK WZYWA ARTYSTÓW DO UDZIAŁU

W NAJWIĘKSZEJ NA ŚWIECIE BITWIE ZESPOŁÓW -  HARD ROCK RISING 2015

 

 

 

Już po raz piąty Hard Rock inspiruje muzyków na całym świecie. Hard Rock Rising to największy tego rodzaju konkurs, który pozwala lokalnym zespołom zaistnieć na międzynarodowej scenie. W Polsce koncerty odbędą się w restauracjach Hard Rock Cafe w Warszawie i Gdańsku 

 

W poniedziałek 5 stycznia ruszyła rejestracja do międzynarodowej bitwy zespołów, organizowanej przez popularną amerykańską sieć Hard Rock Cafe.

"W Hard Rocku muzyka jest duszą wszystkiego i nie możemy doczekać się, aby powitać młode talenty na scenach naszych restauracji na całym świecie", powiedział John Galloway, starszy wiceprezes i dyrektor marketingu w Hard Rock International. "Od roku 2010 Hard Rock Rising jest naszym największym muzycznym programem i przyciąga rocznie ponad 15 000 zespołów. Także tym razem liczymy na udział wielu obiecujących artystów, przed którymi otworzą się zupełnie nowe możliwości."

Konkurs organizowany jest w partnerstwie z ReverbNation - globalną platformą zrzeszającą ponad 3,8 miliona niezależnych artystów z 250 krajów.

"ReverbNation i Hard Rock podzielają głębokie zaangażowanie w odkrywanie nowych talentów muzycznych i wspólnie dbają o to, by zapewnić im rozwój i szansę na międzynarodową karierę.", powiedział Mike Doernberg, prezes Reverbnation.

Warunkiem udziału w konkursie jest rejestracja na HardRockRising.com, gdzie zespołom zostaje przydzielony unikalny link umożliwiający fanom oddanie głosu. Zespoły z największą liczbą głosów wystąpią na żywo na scenach Hard Rock Cafe w Warszawie i Gdańsku, a ich grę oceniać będzie profesjonalne jury. Główną nagrodą obu polskich finałów zaplanowanych na 29 kwietnia jest $ 1 000 oraz przejście do kolejnego, międzynarodowego etapu konkursu.

Tegoroczny finał Hard Rock Rising 2015 odbędzie się 24-25 lipca w Barcelonie przed 60 000-tysięczną publicznością.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny na HardRockRising.com.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony