Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Gwiazdy Antyradia w RBL.TV

Jedyna polska telewizja rockowa oraz najbardziej bezkompromisowa stacja radiowa łączą siły. Już w grudniu na antenie RBL.TV pojawią się kultowe pozycje znane z anteny ANTYRADIA: magazyn „Makakofonia” Piotra „Makaka” Szarłackiego oraz lista „Turbo Top”, którą prowadzi Przemysław „Jah Jah” Frankowski.


Dużo dobrego rockowego grania, nieprzeciętni goście i bezprecedensowy prowadzący. Już w grudniu na antenie RBL.TV zadebiutuje telewizyjna wersja kultowej „MAKAKOFONII”, autorstwa najbardziej nieobliczalnego rockowego zwierzaka, Piotra „Makaka” Szarłackiego. Poza najbardziej soczystymi fragmentami audycji na antenie RBL.TV będzie można zobaczyć wszystko to, czego w radiu nie słychać i nie widać. W telewizyjnej wersji „MAKAKOFONII” nie zabraknie także recenzji płyt, koncertów, konkursów oraz informacji o tym, co w bardzo szeroko pojętej kulturze piszczy.
 
 
Na premierowe wydanie „MAKAKOFONII” stacja zaprosi już w czwartek 13 grudnia o 23:00. Następnie program będzie można oglądać w każdy wtorek o 23:00.

Widzów spragnionych dobrej muzyki rockowej i bezkompromisowego spojrzenia na świat nie powinno zabraknąć przed telewizorem także w Sylwestra. O godz. 14:00 na antenie RBL.TV pojawi się specjalne wydanie znanej z anteny ANTYRADIA listy „TURBO TOP”. W trakcie dwugodzinnego programu Przemysław „Jah Jah” Frankowski wraz ze swoim buldogiem Bogusiem, zaprezentuje 20 rockowych hitów, które w 2012 r. królowały na antenie radia.
 

W nowym roku „TURBO TOP” na stałe zagości w ramówce RBL.TV. Premierowe wydania listy będzie można oglądać w każdą sobotę o godz. 20:00.


- Współpraca z ANTYRADIEM jest ważnym elementem rozwoju RBL.TV. Mam nadzieję, że dzięki tej kooperacji obie stacje zyskają nowych widzów i słuchaczy, a nowe programy przypadną im do gustu mówi Michał Figurski, Dyrektor Programowy RBL.TV.

- ANTYRADIO i RBL.TV to naturalni partnerzy. Łączy nas prawdziwy rock i podobne podejście do rzeczywistości. Rzekłbym, że współpraca będzie miała charakter pełnej symbiozy. – mówi Przemysław Oracz, Dyrektor Stacji Lokalnych Eurozet.
 
 

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony