Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Fall Out Boy - Centuries

Tak dla przypomnienia:

Fall Out Boy to amerykański zespół grający pop punk/rock założony przez dwóch przyjaciół ( Joe i Pete ). Chłopaki wywodzą się z chicagowskiej sceny undergroundowej, na której grali z innymi zespołami. Nazwa zespołu jest odniesieniem do bohatera kreskówki The Simpsons - Fallout Boy'a, a zaproponował ją jeden z fanów.

W 2001 roku muzycy nagrali pierwsze demo, a już rok później wydali EP'kę. Od tego czasu nagrali 9 albumów i zyskali fanów na całym świecie.

Niespodziewanie 1 lutego 2010 roku basista Pete Wentz napisał w serwisie społecznościowym o przerwie i prawdopodobnym rozpadzie zespołu:

"Nie rozumiecie? Przerwa będzie wieczna aż nie staniecie się samotni albo starzy. Ja nie planuję jednego ani drugiego." "Nie wyobrażam sobie ponownego grania w FoB." "Coś musiałoby się zmienić w mojej głowie lub moim sercu... nie w portfelu."

Dzień później Spin Magazine wydał wywiad z wokalistą Patrickiem Stumpem, który odpowiada na słowa Pete'a Wentza - "Nie jestem teraz w Fall Out Boy. Ale w ten czy inny sposób, zespół zawsze będzie obecny... Czy będziemy grali razem, czy nie, nie wiem. Jeśli tak, to zrobimy to ze słusznych powodów. Jeśli nie, to też będzie ze słusznych powodów." Wokalista mówił także, że skupia się na swojej przyszłej karierze solowej.

Jakby tego było mało perkusista Andy Hurley napisał na Twitterze:

"Ja też odchodzę”, a gitarzysta Joe Trohman napisał w odpowiedzi "dobra, ja też odchodzę."

Całe szczęście trzy lata później FOB znów się zeszli, ukazując na światło dzienne ich nowy singiel My Songs Know What You Did In The Dark, pisząc także że ich przyszłość zaczyna się od nowa oraz, że pracują nad nowym albumem Save Rock'N'Roll

Przedstawiam Wam teraz ich najnowszy singiel Centuries, z nadchodzącego - wcześniej wspomnianego - albumu  :)

J.T.

Foto: http://bit.ly/1pPYx8D

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony