Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Dope D.O.D. znowu w Polsce!

Dope D.O.D. to grupa chłopaków grających hardcore hip-hop połączony m.in. z dubstepem. Pochodzą z Groningen ( Holandia ), a w ich skład wchodzą: Jay Reaper, Skits Vicious, Dopey Rotten, producent Peter Songolo (brat Jay'a) oraz DJ Dr. Diggles.

Zespół powstał w 2006 roku i początkowo nosił nazwę Duo of Darkness  ( jego członkami byli wtedy tylko Skits oraz Jay ), dopiero po współpracy z Dopey'em Rotten'em i wypuszczeniu ich wspólnego projektu - Fountain Of Death, zmienili nazwę na Dope D.O.D. - Dopey (Dope), Duo of Darkness (D.O.D.)

Mimo, że już od 2011 roku grali jako support światowych gwiazd, takich jak Korn czy Limp Bizkit, to największy rozgłos zyskali na początku 2012 roku, dzięki swojemu singlowi What Happened - zyskał on 9 milionów odsłon na YouTube. Od tamtego czasu pną się do góry, a od kwietnia tego roku możemy usłyszeć ich najnowszą płytę Master Xploder ( będącą Dope D.O.D. trzecim pełnym albumem )

Już niedługo znów będziemy mogli gościć chłopaków w naszym kraju ( przypomnijmy, że średnio pojawiają się u nas dwa razy w roku ;) ). Wystąpią oni we Wrocławiu już 09.10 w klubie Alibi, a bilety na ich performance nie przekraczają ceny 50 zł!

Zapewne będziemy się świetnie bawić, bo za każdym razem atmosfera jest niesamowita. Jeśli jednak nie dacie rady zobaczyć Dope D.O.D. osobiście, obiecuję wam wszystko dokładnie zrelacjonować :)

Przed wami słynny już numer What Happened oraz ich najnowszy klip do kawałka Ridiculous!

J.T.

 

Foto: http://bit.ly/1pluZQl

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony