Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

CYPEL TRZECH KULTUR 2013 || Open Air Electronic Festival

Tegoroczna, trzecia edycja Festiwalu CYPEL TRZECH KULTUR to alternatywne spojrzenie na świat muzyki.

Festiwal odbędzie się już w najbliższą sobotę (6 lipca) w Mieście Cypel! START: Godz. 20.00

Dzięki olbrzymiemu zainteresowaniu publiczności impreza się rozrasta, jednak wciąż pozostaje w pełni niezależna. Na festiwalu będzie można usłyszeć pionierów sceny z dawnych lat, jak i zupełnie nowych artystów, którzy wystąpią na scenie New Challangers. Pierwszymi filarami festiwalu były kultury: Trance, Techno, i Drum’n’Bass. Tego lata przedstawimy szersze spektrum muzyki.

Zaproszeni artyści zaprezentują się aż na 5 scenach, gdzie usłyszymy live act legendy – Nout’a z francuskiego Heretik Soundsystem - jednego z najstarszych undergroundowych systemów. Kolejnym headlinerem został Forbidden Society z Czech – rezydent cyklu Therapy Sessions i reprezentant mrocznej strony Drum’n’Bass. Na scenie transowej dominować będzie psychodeliczna nuta, którą zaprezentuje Tikal z Francji oraz Grek, DJ Doc – wieloletni rezydent słynnego festiwalu Ozora. DJ Reaky ze Słoweni zagra na dwóch scenach, dwa odmienne sety. Scena chillout to dużo improwizacji z muzyką tworzoną na żywo, na przemian z DJ setami artystów takich jak Grains of Sound z USA oraz drugą połową kolektywu Chillumafia Yidam’em z Indii.

Bardzo ważnym elementem imprezy jest oprawa wizualna, mnóstwo dekoracji i multimedialne projekcje 3D. Jak co roku uczestnicy usłyszą swoich ulubionych artystów na potężnych systemach nagłośnieniowych w tym słynnym Funktion One oraz nowopowstającym 100% DIY warszawskim soundsystemie.

Organizację festiwalu Cypel Trzech Kultur ułatwia główny najemca terenu – Miasto Cypel, które wciąż się rozrasta i zadziwia tegoroczną infrastrukturą.

Line-up imprezy, szczegóły oraz informacje o biletach znajdziecie tutaj.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony