Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Burn Selector Afterparties 6-7 września w 1500m2 do wynajęcia

Gwiazdą piątkowej odsłony będzie shooting star ostatnich sezonów sceny muzyki deep house/ Nu disco Mario Basanov. Ogromny sukces produkcji artysty szybko wprowadził go do panteonu gwiazd muzyki elektronicznej - czyt. stajni Dixona - Innervisions. Doskonałe połączenie motorycznego beatu z rzewnością słowiańskiej duszy i melancholią sprawiają, że produkcje artysty okazują się hitami cross genre sprawdzając się doskonale zarówno na parkiecie jak i w domowym zaciszu, co skutkuje niesamowitym przyrostem popularności artysty.

Sobota upłynie pod znakiem młodych talentów sceny UK - zarówno Bobby Champs jak i DJ Rum to postaci, o których wiele mówiło się ostatnimi czasy. Charakterystyczne brzmienie i ogromna energia drzemiące w ich produkcjach pozwalają wierzyć, że to postaci które już w najbliższym czasie zatrzęsą sceną UK.

Bobby Champs to młody ale zarazem niesamowicie utalentowany producent oraz dj. Jego surowe i tnące kompozycje są jednoczesnym hołdem dla NY house oraz europejskiego techno. W bardzo krótkim czasie otrzymał support od największych wyjadaczy scenicznych.in Tigi, Claude Vonstroke, Jackmastera czy Joy Orbisona a ostatnia epka dla WNCL tylko umocniła pozycję tego świeżego talentu z wysp.

Wstęp z festiwalową opaską jest bezpłatny. Pozostali 15/20 PLN.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Selector Festival i 1500m2.

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony