Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Album ONE już w sklepach!

Już od dzisiaj, 6 maja, w każdym dobrym sklepie muzycznym kupić będzie można drugi już w dorobku album ONE, "Świat świętych krów", projektu muzycznego, za którym stoi dziewiętnastoletni wirtuoz gitary, Adam Malicki, a wspomagają go Adam Wolski (Golden Life) i Aga Wachowska.

Natomiast 7 maja zespół pojedzie do Bochni, gdzie zagra w Kinie Regis. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00, bilety w cenie 20 zł do nabycia są na stronie ticketpro.pl, zapraszamy!

Grupa pojawi się także na największych festiwalach: Impact Festival (9.06, łódzka Atlas Arena) oraz na Metal Hammer Festival (27.06, Katowice, Spodek).

„Świat świętych krów”, bo taki tytuł nosi nowy krążek, nagrany został w Los Angeles, a inżynierem dźwięku został sam Jun Murakawa (Nine Inch Nails, Soundgarden, Toto). Zespół nagrywał płytę w czterech studiach w LA: Bastard Ranch Studio, Stagg Street Studio, LAFX Studio, a także w studio Paula Gilberta. Na krążku pojawia się również grono znakomitych gości specjalnych: Paul Gilbert, (Mr. Big), Dave Filice (The Rembrandts) oraz Jeff Bowders.Płytę promuje klip do utworu „Sezamie mój”.

Nowy krążek ONE jest bardziej zwarty stylistycznie niż debiutancki „Njoyin’” (2012 r.) i jak sam zespół zapowiada, jest też bardziej żywiołowy: „Płyta utrzymana jest w bardziej vintage'owym stylu. Amerykański inżynier dźwięku sprawił, że ma dużo przestrzeni i brzmi bardziej naturalnie niż ostatnia. Nowy album jest również bardziej dynamiczny. Nowego wymiaru kompozycjom ONE dodała też wokalna charyzma Adama Wolskiego.”

Grupa ma także na koncie krótką trasę koncertową po USA, w ramach której wystąpiła w Hollywood (Whisky a Go Go), Las Vegas (Adrenaline) i Ramonie, (u boku Grega Howe’a). Natomiast w Polsce zespół zagrał m.in. w Studio im. Agnieszki Osieckiej w Trójce, na warszawskich Juwenaliach, formacja supportowała również zeszłoroczne koncerty Black Label Society.

Lista utworów:

1. Świat świętych krów

2. Bramy nieba

3. Sezamie mój

4. Krew mego miasta

5. Cesarstwo zła

6. Hołd

7. Wezwanie

8. Miód miłości

9. Po prostu my (live)

10. Nowe życie

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony