Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

Album i pożegnalna trasa Black Sabbath!

Ostatnia płyta 13 okazała się sukcesem. Jednak losy zespołu nie były wszystkim znane. Jeden z członków zespołu, Tony Iommi, toczy walkę z nowotworem.
Pomimo tego, wygląda na to, że za kilka miesięcy, muzycy spotkają się w studiu z Rickiem Rubinem (Ozzy mówił o tym dla magazynu Metal Hammer): "Całe to sabbathowe doświadczenie było wspaniałe. Żyliśmy w przyjaźni, nie opie****aliśmy się - wiedzieliśmy, że mamy robotę do wykonania i na tym się skupiliśmy. Było przy tym sporo zabawy. Właśnie dlatego nagramy jeszcze jeden album i zagramy pożegnalną trasę. Gdy opadły emocje po ostatnim tournée, zdecydowaliśmy się o tym pogadać, bo w kółko nas o to pytano. Powiedziałem do Sharon "Co robimy? Jeśli nie będzie kolejnej płyty Black Sabbath, to biorę się za swój solowy projekt", a ona odparła, że przyjrzy się sprawie. Trzy tygodnie później powiedziała, że nadal to sprawdza, więc odparłem "Sharon, nie mam pie****onych 21 lat, jeśli mamy to zrobić, muszę być przed siedemdziesiątką! Czas nie działa na naszą korzyść!". Wykonała telefon i powiedziała "Tak, wytwórnia chce kolejnej płyty". Wierzę, że Rick Rubin ponownie do nas dołączy."

A więc kiedy to nastąpi?

"Raczej wcześniej niż później. Wiele oczywiście zależy od zdrowia Tony'ego, na pewno będzie miał kolejne leczenie, ale powinniśmy się za to zabrać w przyszłym roku. Nie wiem, czy w Anglii czy Los Angeles, ale polecimy nawet na je**ny księżyc, żeby to zrobić!"

Życzymy powodzenia, zdrowia i miejmy nadzieję, że podczas pożegnalnego tournee muzycy odwiedzą Polskę.

God Is Dead?:

http://www.youtube.com/watch?v=OhhOU5FUPBE

 

Foto: http://bit.ly/1vDGcka

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony