Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

30STM na Impact Fest!

IMPACT FESTIVAL 2013!

THIRTY SECONDS TO MARS 
zagra
DRUGIEGO dnia Festivalu!


Tak, tak - DRUGIEGO dnia festivalu! Organizowany przez Live Nation Impact Festival rozwija się! Druga edycja imprezy potrwa dwa dni! A kto wie, co będzie w kolejnych latach?

Nie ma sensu rozwodzić się nad minioną, pierwszą edycją z 2012 roku - kto był, ten widział, a kto nie - może tylko żałować!
Skupmy się na tym co przed nami...

4,5 czerwca 2013. Lotnisko Bemowo - fanom dobrej muzyki już doskonale znane (to tutaj szaleliśmy przy AC/DC, Madonnie, Metallice, Red Hot Chili Peppers i wielu wielu innych....)

FENOMENALNE ZESPOŁY
headlinerem drugiego dnia będzie: Thirty Seconds to Mars
Utworzona przez Jareda i Shannona Leto w 1998 roku formacja zdobyła wiele nagród i wyróżnień, w tym MTV Video Music Award, trzy europejskie nagrody MTV, a także latynoską i azjatycką nagrodę MTV, Fuse Award i trzy nagrody Kerrang!.  Dzięki licznym koncertom zdobyli wciąż rosnącą, lojalną rzeszę fanów na całym świecie. 

Ich fani – nazywani przez zespół The Echelon — uczestniczą w życiu zespołu i promowanej przez niego działalności charytatywnej.
I z całą  pewnością właśnie zacierają ręcę na wieść o ich występie na Impact Festival 2013.

zaś pierwszego: Rammstein
“Wir halten das Tempo” mottem Rammstein na 2013 rok, w czasie którego grupa będzie główną gwiazdą wielkich europejskich festiwali.  W ciagu ostatnich dwóch lat ponad 1,3 miliona ludzi z Meksyku, USA, Afryki Południowej, Australii, Kanady i Europy zostało zdmuchnięte spektakularnym show. Machina Rammstein nieustająco się toczy - w 2013 roku nie będzie inaczej. Zapowiada się gorące lato!


JEDNO MIEJSCE, DWA DNI, MUZYKA RÓŻNYCH GATUNKÓW
Kto powiedział, że trzeba koncentować się na jednym gatunku muzycznym? Jest ich tak dużo, a my nie potrafimy rezygnować z tego co najlepsze! Artyści, wokaliści, zespoły, gatunki: rock, pop, metal, itd, itp.... to wszystko połączymy na Impact Festival! Dla nas najważniejsza jest MUZYKA! I nie ma znaczenia, spod jakiej etykiety - kierujemy się dobrym smakiem, a nie podziałami, definicjami. Granice? Są po to, by je przekraczać :).
Lotnisko Bemowo dzięki Impact Festivalowi 2013 na dwa dni zmieni się w najfajniejsze miejsce w całym kosmosie. Kapitalna muzyka, fantastyczna publika, już prawie letni czas...

LINE UP
oj, bedzie się działo.... dotychczas znamy trzech pierwszych impactowych artystów - dla przypomnienia:

I dzień: Rammstein i Behemoth
II dzień: Thirty Seconds to Mars i wiele, wiele więcej!
Śledźcie naszą stronę i profil na Facebooku - przed nami kolejne ogłoszenia!

DWIE SCENY
Impact Festival 2013 to nie tylko dwa dni! To także dwie sceny - UWAGA - każdego dnia. 
Tak jak w tym roku, tak i w przyszłym – nasz wieloletni partner Eventim reprezentować będzie drugą scenę - SCENĘ EVENTIM.

BILETY
Bilety na pierwszy dzień imprezy już w sprzedaży!
Bilety na drugi dzień i karnety na oba dni wejdą do sprzedaży 14 listopada o 9.00.  

ceny:
bilet jednodniowy:
209 zł - płyta i osoby niepełnosprawne
385 zł - trybuny
385 zł - płyta early entrance  (ważne informacje poniżej**)
880 zł - VIP

karnet:
330 zł - płyta i osoby niepełnosprawne
583 zł - trybuny
583 zł - płyta early entrance  (ważne informacje poniżej**)
1350 zł - VIP

UWAGA!!!
**Bilety / Karnety GAEE (płyta early entrance) – uprawniające do wcześniejszego wejścia na teren festiwalu oraz zawierające voucher upoważniający do odbioru w dniu imprezy i na terenie festiwalu pamiątkowego laminatu i koszulki Impact Festival 2013 – dostępne wyłącznie via LiveNation.Pl


BILETY i KARNETY NA LIVENATION.PL
Masz już bilet na pierwszy dzień Impact Festival a chciałbyś uczestniczyć w całej imprezie? Wymień swój bilet na karnet!

Osoby, które dotychczas zakupiły bilet 1-dniowy na Trybunę/EE, mają możliwość dopłaty i  wymiany biletu 1-dniowego  na Karnet 2-dniowy - z gwarancją tego samego miejsca  do dnia 31.12.2012.

Posiadacze biletów 1- dniowych na płytę mogą wymienić bilet 1 -dniowy na Karnet 2 -dniowy w punkcie zakupu.

W przypadku pytań dotyczących procedury wymiany biletów, prosimy o kontakt e-mailowy: upgrade@eventim.pl  lub telefoniczny +48 22 646 06 49.


CAMPING!
Nie martwcie się o nocleg! O tym także pomyśleliśmy... Camping dla impaktowiczów w przygotowaniu. Camping w tętniącej życiem Warszawie będzie wyśmienitym przypieczętowaniem tego muzycznego Impactowego święta! Chcesz przyjechać samochodem? Zaparkować camperem? Nie ma sprawy.... 

Od 1 grudnia rusza rejestracja na www.impactfest.pl.
Wszystkie szczegóły podamy wkrótce - prosimy o cierpliwość.

PODSUMOWANIE!
"Live Nation skorzystało z całego swoje europejskiego doświadczenia i dzięki niemu rozwinęło Impact do dwóch dni. Wreszcie Warszawa dostanie festiwal światowej klasy ze światowej klasy artystami" - mówi Steven Todd, head promotor Live Nation Polska. 


Strona festiwalu: www.impactfest.pl
 

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony