Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

30 SECONDS TO MARS ostro skrytykowani przez swoich fanów!

Amerykańska kapela postanowiła nakręcić teledysk do kawałka „Do or Die”z ich najnowszej płyty „Love, Lust, Faith + Dreams”. Muzycy zaprosili do kręcenia teledysku swoich fanów, ale postawili kilka warunków, za które zostali ostro skrytykowani. Osoby chcące pojawić się w teledysku musiały wytatuować sobie wybrane fragmenty tekstu z piosenki „Do or Die”!

Lider grupy i wokalista 30 Seconds To MarsJared Leto opublikował w miniony wtorek na stronie zespołu listę warunków jakie muszą spełnić fani chcący pojawić się w klipie. Zanim tatuaż z tekstem piosenki miał powstać, musiało zostać zrobionych kilka zbliżeń miejsca na ciele gdzie ma być napis. Przed wydziaraniem fragmentu tekstu, śmiałek miał powiedzieć „I am the Echelon”, co w wolny tłumaczeniu znaczy bardzo zżytych fanów, w tym wypadku zespołu 30 Seconds To Mars. Fan miał też oczywiście wytłumaczyć, dlaczego decyduje się na taki tatuaż.

Za ten czyn, fani skarcili Marsów w komentarzach na stronie. Nazwali tę akcję, „co najmniej nie odpowiedzialną” i nazwali to „najgorszym posunięciem Marsów w historii”.

Chcieliśmy Wam dać link do wiadomości od zespołu na ich stronie, ale post został skasowany.

Największy, brytyjski magazyn muzyczny skontaktował  się nawet z rzecznikiem prasowym zespołu w tej sprawie,
ale ten odmówił komentarza.

Co Wy o tym sądzicie? Przecież każdy ma wolną wolę i robi co chce? Bronilibyście Marsów w tej sprawie?

Posłuchaj kawałka "Do or Die" poniżej:

Źródło zdjęcia: http://on.fb.me/13gNbzv

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony