Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

News

22.11 | Miuosh x Onar & WdoWA @ Herkulesy Białystok

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie artystyczne, do klubu HERKULESY. Swoje koncerty zagrają: Miuosh i Onar, którzy zaprezentuje po raz pierwszy w Białymstoku materiał z najnowszej płyty oraz WdoWA. Całość wydarzenia dopełni znakomity pokaz malowania na żywo, w wykonaniu czołowych postaci polskiego street artu.

MIUOSH x ONAR

Nowe Światło” to wspólny album Miuosha i Onara. Muzyków chociażby ze względu na ilość wydanych solowych płyt i staż na scenie nikomu przedstawiać nie trzeba. Ich longplay to niecodzienne połączenie katowickiego i warszawskiego hip-hopu, z którego wykluł się wyrazisty, spójny materiał. „Nowe Światło” ukazało się na rynku 18 października, a już dziś zapraszamy na premierowy koncert duetu w Białymstoku. W klubie Herkulesy, oprócz materiału z najnowszej płyty, usłyszymy przekrój najbardziej znanych numerów z poprzednich płyt raperów. Podczas prawie 2-godzinnego show nie zabraknie takich hitów jak chociażby "Nie mamy skrzydeł", "Róże z betonu", "Ja bym oszalał" czy "Miejsce w oparach absurdu". Serdecznie zapraszamy!

WDOWA

Wykonywany przez nią rap cechuje klimat braggadocio. W 2003 prowadząca program "W-Raps" (Women-Raps) na antenie internetowej telewizji TV Fly, całkowicie poświęcony kobietom, które tworzą muzykę rap, soul i r’n’b, freestyle, beatbox a także grafitii. Była pierwszą polską artystką rapową debiutującą solowym, oficjalnym wydawnictwem (Braggacadabra, 2005, Fonografika). W 2007 roku dołączyła do grupy Szybki Szmal. Pod koniec 2009 roku dołączyła do ekipy Alkopoligamii. Nakładem tej wytwórni w 2010 roku została wydana jej druga, solowa płyta zatytułowana Superextra.

MALOWNIE NA ŻYWO - STREET ART

KRIK

Krik od około 15 lat jest zaangażowany w upiększanie trójmiasta, mnożenie obrazów i domykanie widoków. jak sam mówi: "początki były ciężkie, ciekawe i przyczyn było wiele. W sumie nic się nie zmieniło. ciągle jest ciężko i ciekawie. Kiedyś opowiem Ci przy piwku" (może go spotkacie podczas werniksa). Chłopak prosty i szczery, sam nie wie skąd się wziął i skąd się nadal bierze jego styl. Mocno osadzony w środowisko graffiti z jednak sceptycznym podejściem do jego głównych nurtów. Nie szuka inspiracji i nie ma swoich mistrzów ("podobają mi się stare rzeczy z Warszawy i Gdańska").

VERA KING

Pochodząca i żyjąca w Gdańsku studentka III roku grafiki. Głównymi obszarami jej działań są: grafika oraz mural, w których stara się łączyć projektowanie z ilustracją.

Przedsprzedaż biletów - 30 PLN
Klub Herkulesy, ul. Mickiewicza 2a
Free- Way, ul. Lipowa 37
Candyszop, ul.Zamenhofa

Wstęp - 35 PLN (W dniu koncertu)

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony