Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

WIZJA LOKALNA w klubie Sfinks700!


data: 2013-08-14
artysta: Reza, Preemo, Natt, Kayka, Lady Katee, Paryss
organizator: Klub Sfinks 700
miasto: Sopot
adres: Al. F. Mamuszki 1
cena biletów: wstęp wolny (selekcja)


14 sierpnia zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie towarzyskie w klubie Sfinks700. Następny dzień jest wolny od pracy zatem razem z Wami pragniemy go godnie uczcić. Tym razem bez gwiazd i zbytniego splendoru stawiamy na wizje lokalna naszych artystów. Swoje sety zaprezentują tej nocy Reza, Preemo i Natt. Pięknie zaśpiewają - Kayka oraz nasz gość specjalny znana i lubiana w trójmieście - Lady Katee. Fontannę przejmuje Paryss. Wstęp przez cala noc FREE. Do zobaczenia!

MAIN ROOM:

Reza (Metalheadz | CX | Cylon | Samurai)
Preemo & Lady Katee (Vocal)
Natt & Kayka (Vocal)

FONTANNA - Paryss (Sfinks700)

START - 22:00 | WSTĘP - FREE (SELEKCJA)

LADY KATEE

Kasia Bartczak - Wokalistka. Autorka tekstów.
Bezwarunkowo zakochana w muzyce, związana z wieloma gatunkami.
Od ponad 10 lat czynnie udziela się na scenie klubowej w Polsce i za granicą, wspomagając swoim wokalem zarówno imprezy drum and bass, deep, electro, downtempo, jak i indywidualnych producentów. W 2008 połączyła swoje siły z Radicall’em co doprowadziło do powstania projektu wyznaczającego nowe granice w gatunku drum and bass. Ich współpraca zaowocowała wieloma release’ami, m.in. dla amerykańskiej wytwórni Covert Operations czy polskiego label’u Absys Records oraz licznymi imprezami na terenie całego kraju jak i za granicą. Kasia nie tylko próbuje swych sił w muzyce elektronicznej, czego dowodem są liczne występy gościnne na płytach takich zespołów jak Pornohagen, 19 Wiosen czy producenckim albumie Piotra Krakowskiego ‘Krakowski: Pankracy Session’. W 2010 roku rozpoczęła współpracę ze szwajcarskim producentem Axiom’em. Ich muzyczne poczynania zostały docenione m.in. przez Fokuz Recordings a także wytwórnię Trust In Music, pod skrzydłami której, w kwietniu zeszłego roku, ukazał się ich debiutancki album ‘Paradigm Shift’. Najświeższym elektronicznym dzieckiem jest współpraca z Hatti Vatti – producentem z Gdańska. Wspólnie wydali singiel który pojawił się na przeźroczystym winylu na łamach Absys Records. Kasia obecnie skupia się przede wszystkim na projekcie Little White Lies, współtworzonym z gitarzystą Zbyszkiem Krencem. W listopadzie 2012 wydali swój debiutancki album ‘Devils In Disguise’ pod skrzydłami warszawskiej wytwórni FYH!Records. Przesterowane dźwięki, proste monotonne bity, szybkie tempo, dwa ekspresyjne wokale, zaduch i erotyczne napięcie – tyle im potrzeba aby uwieść publikę.

REZA

DJ, producent z Gdańska. Reprezentant Cylon Recordings - wytwórni prowadzonej przez legendę sceny - Loxy. Wraz z nim tworzy również najnowszy projekt wydawniczy CX Digital, który skupia wokół siebie przedstawicieli eksperymentalnych brzmień muzyki drum & bass. Jego produkcje regularnie pojawiają się w setach takich postaci jak Goldie, Marcus Intalex, Loxy, Doc Scott, Consequence czy Ink. Jest pierwszym Polakiem, który zagrał swój set podczas legendarnej Renegade Hardware Night w Londynie. Rok 2013 zdaje się być przełomowym dla tego artysty ze względu na nadchodzące produkcje, które pojawia się nakładem tak znakomitych wytwórni jak Metalheadz, 31 Records, Cylon Recordings czy Samurai.

FLAYER - Diesing
Więcej info o Flayer znajdziesz na FB

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony