Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

Urodziny Maceo Wyro || CZARNY RYNEK || 12.10


data: 2013-10-12
artysta: Maceo Wyro, Roux Spana Beat Trio LIVE, Buszkers, Dworak, Groh, Jedynak, Kwazar,
organizator: klub Czarny Rynek
miasto: Warszawa
adres: ul. Solec 18
cena biletów: 10 zł


Pierwsza klubowa impreza urodzinowa Maceo od dziesięciu lat! Gwiazdą wieczoru będzie fantastyczne, żywiołowe i jedyne w swoim rodzaju Roux Spana Beat Trio, które przyjedzie prosto z Danii specjalnie na urodziny Maceo!

Oprócz tego za deckami pojawi się wielu przyjaciół jubilata, m.in. Buszkers, Groh, Jedynak, Kwazar i Dworak. Sam Maceo przygotuje na ten wieczór specjalny set i z pewnością zaprosi zaprzyjaźnionych muzyków do wspólnego jamowania. To będzie wyjątkowy wieczór, którego długo nie zapomnicie!

WSTĘP: 10 zł

ZAGRAJĄ:
Roux Spana Beat Trio LIVE
Buszkers (U Know Me)
Dworak (Digital Meditation)
Groh (U Know Me)
Jedynak (S1 Warsaw, Flirtini)
Kwazar
+ goście
i oczywiście MACEO

******************************************
Maceo Wyro - Warszawiak urodzony w Finlandii. Pierwszy dj legendarnych Filtrów. Autor audycji Dziani Wąsacze w Radiostacji i Kosmos w Radio Roxy. Absolwent Red Bull Music Academy. Współtwórca kolektywu Niewinni Czarodzieje. Gospodarz cyklu Warsoul Sessions. Entuzjasta i promotor nowych brzmień.

Roux Spana Beat Trio - zespół powstał w 2010 roku z inicjatywy Roux Spany - muzyka oraz producenta pochodzącego z Warszawy. RSBT to 16 padów, którym towarzyszy kontrabas oraz żywe bębny. Ich muzyka oscyluje wokół hip-hopu, soulu, funku oraz jazzu, ich numery oparte są na samplach, zaś cały koncert ma charakter mixtape’u, w którym kompozycje płynie przechodzą z jednej w drugą. Kompozycje RSBT, choć wywodzą się z tradycyjnych beatów hip-hopowych, odznaczają się świeżością i unikalnym podejściem do warstwy melodycznej oraz rytmicznej. Zespół tworzy trzech muzyków obecnie studiujących w Academy of Music and Dramatic Arts w Odense, Danii. Oprócz Roux Spany, który obsługuje MPD, na kontrabasie gra Mario Pras oraz za bębnami zasiada 3K. Ich koncerty to czysta energia, groove, oryginalność oraz zaskakujące zwroty akcji.

Więcej info o imprezie znajdziesz na FB

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony