Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

Thomas Schumacher & Andre Galluzzi VS BUREK : Heroes @ 1500m2 ? 22.02.2014


data: 2014-02-22


Bohaterowie kolejnego odcinka Bitwy Na Techno przy Solcu to łącznie ponad pół wieku doświadczenia za konsoletą. Rezydenci berlińskich Tresor i Ostgut prowadzącego prosto do Berghain, kontra specjaliści od śródziemnomorskich placków - twórcy winylowej wytwórni Burek z Chorwacji. Pojedynkowi w dwóch salach 1500m2 sekundować będzie wyborowy support Waszych ulubionych DJów, a wyniki (najpewniej remis) oceni publiczność. Trudno o lepszą rekomendację na sobotni wieczór.

NIEMCY

Dwóch takich, którzy od zawsze wiedzieli, że chcą związać swoje życie z muzyką, a ciężką pracą udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych - we dwójkę mają na karku łącznie 50 lat doświadczenia, a w obydwu przypadkach wydaje się, że to co najlepsze jeszcze przed nimi! Thomas Schumacher i Andre Galluzzi już 22 lutego w 1500m2 do wynajęcia!

Thomas Schumacher - w latach 80tych jarał się muzyką spod szyldu Neue Deuche Welle i synth-popowymi innowacjami, ale wystarczyła jedna impreza w rodzinnym mieście Bremen, podczas której usłyszał acid house’owe brzmienie, by odmienić jego życie na zawsze. Od tamtej pory zaczął kolekcjonować winyle i urządzać studio w swojej malutkiej sypialni, z komputerem Atari jako centrum wszechświata, który do tej pory zajmuje honorowe miejsce w jego studio po dziś dzień. Przez lata jeździł i grał na przeróżnych rave’ach w całych Niemczech, aż w 1990 roku stał się rezydentem pierwszego klubu techno w Bremen - Clash. Jego pierwsza płyta Electronic Ballroom została okrzyknięta przez Mixmag odpowiedzią w stylu techno funk na “HomeworkDaft Punk.

Andre Galluzzi od 14 roku życia pracował w klubie za barem, aż do pewnego dnia kiedy jednej z DJ’ów zachorował i dostał szansę, żeby stanąć za deckami - to doświadczenie zmieniło jego życie na zawsze! Od tamtego czasu wszystko potoczyło się lawinowo, a Andre Galluzzi przeprowadził się do z Frankfurtu do Berlina by najpierw zostać rezydentem Tresor - miejsca które można śmiało nazwać archetypem niemieckiej sceny, następnie słynnego Ostgut, by finalnie zostać jednym z pierwszych rezydentów Berghain.

Bez wątpienia jedna z najciężej pracujących i oddanych swojej pracy osób w branży - od 24 lat występuje tydzień w tydzień, co przekłada się na ponad 1200 setów na jego koncie, a ta liczba ciągle rośnie, bo Galluzzi ani na moment nie zwalnia tempa!

CHORWACJA

Burek został powołany do życia przez didżeja i promotora z Zagrzebia - Mario Pytzka. Misja jest prosta - wspierać artystów, których brzmienie wywołuje emocje i porusza serce siłą automatów perkusyjnych i syntezatorów. Dlatego w labelu wydają tacy hardware'owi wyjadacze jak KiNK, Juju & Jordash, Toby Tobias, John Heckle czy Chris Duckenfeld i Snuff Crew, a także przedstawiciele sceny chorwackiej Homeboy i Pytzek we własnej osobie.

Dziś Burek to nie tylko wytwórnia ale i prężna agencja bookingowa odpowiadająca za interesy oryginalnych artystów jak Chicago Damn, Inkswel, Toby Tobias, Brennan Green, Ilija Rudman oraz rezydent 1500m2 - SLG.

Wsparcia za deckami udzieli Chorwatom organizator ich wycieczki po Polsce, założyciel wytwórni S1 Warsaw, Rafał Grobel.

22.02.2014
22:00

1500m2 do wynajęcia
Solec 18/20

Tax: 25/30 PLN
Presale:
Biletomat.pl; Ticketpro.pl (Empik, MediaMarkt, Saturn)

Impreza jest oficjalnym afterparty po rozdaniu Munoludów 2013 - polskich nagród przemysłu muzyki elektronicznej.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony