Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

THE WOMBATS


data: 2011-11-28
artysta: The Wombats

2011-11-28 (poniedziałek) Warszawa , klub Stodoła

 

Serdecznie zapraszamy na jedyny jesienny koncert formacji The Wombats w Polsce! Zespół zagra 28 listopada w warszawskiej Stodole.

 
 
The Wombats to trio z Liverpoolu, które wystąpiło na tegorocznej edycji Open’er Festival. Jesienią powrócą promować swoją najnowszą płytę „This Modern Glitch”.
 
W skład zespołu wchodzą wokalista Matthew Murphy, gitarzysta Tord Overland-Knudsen i perkusista Dan Haggis. Członkowie zespołu znają się ze studiów w Paul McCartney's Liverpool Institute for Performing Arts, dzięki tej szkole otrzymali szansę zagrania przed 20-tysięczną publicznością w Chinach. 
 
The Wombats zadebiutowali cztery lata temu albumem “A Guide to Love, Loss & Desperation”, który sprzedał się w ponad  trzystu tysiącach egzemplarzy i pokrył się platyną. Ponadto utwór „Let’s Dance To Joy Division” został nagrodzony  w 2008 roku przez NME w kategorii Best Dancefloor Filler. 
 
Najnowsze wydawnictwo The Wombats, album "This Modern Glitch" promowane jest przez świetne single "Tokyo (Vampires & Wolves)", "Anti-D" oraz "Jump Into the Fog".
 
Muzyka The Wombats to taneczne, energetyczne pop-rockowe brzmienia, które świetnie sprawdzają się zarówno jako radiowe przeboje, jak i na żywo. 
 
Zapraszamy na koncert!
 
 
Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony