Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

THE NATIONAL || 9 czerwca 2014 || Amfiteatr w Parku Sowińskiego


data: 2014-06-09
artysta: THE NATIONAL
miasto: Warszawa
adres: Amfiteatr w Parku Sowińskiego
cena biletów: 165 pln


Klub Stodoła ma przyjemność zaprosić na koncert międzynarodowej gwiazdy sceny indierockowej – The National zagrają 9 czerwca w Amfiteatrze Parku Sowińskiego w Warszawie!

The National powstali w 1999 roku w mieście Cincinnati w stanie Ohio, obecnie rezydują na nowojorskim Brooklynie. Autorem tekstów zespołu, często określanych jako „mroczne i melancholijne”, jest Matt Berninger– wokalista formacji. Resztę zespołu tworzą dwie pary braci: Aaron (gitara i klawisze) i Bryce Dessner (gitara) oraz Scott (gitara basowa) i Bryan Devendorf (perkusja).

Zespół zagra w Polce w ramach trasy promującej szóstą w 14-letniej karierze grupy, płytę „Trouble Will Find Me”. Sami muzycy określają ten album, jako najbardziej pewny siebie zbiór utworów, będący jednocześnie hołdem dla w pełni rozwiniętej artystycznej wizji, tematycznie poświęconej zjawisku, jakim jest brak snu.

Pierwszą inspiracją dla nowych utworów była nowonarodzona córka gitarzysty Aarona Dessnera. Muzyk po powrocie z 22 miesięcznej trasy promującej poprzednią płytę „High Violet”, przyznał, że obecność małego dziecka sprawiła, że popadł w stan, który sam określił „bezsennością i nieustającą czujnością”. Zamykając się w zespołowym studiu na swoim podwórku, zaczął komponować melodie oddające jego przeżycia związane z tym nowym doświadczenie.

Bilety w cenie 165pln dostępne na : ebilet, eventim, ticketpro, stronie klubu oraz w bileterach na terenie całego kraju.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony