Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

The Jillionaire & Walshy Fire (MAJOR LAZER) DJ set na dwóch występach w Polsce!


data: 2013-12-13


2/3 porywającego show Major Lazer na dwóch występach w Polsce! MegaClub, klub Basen oraz Illegalbreaks zapraszają na The Jillionaire & Walshy Fire (Major Lazer) DJ Set!

Współtwórcy elektryzujących, jamajskich hitów zagrają w dwóch miastach:
Katowice | MegaClub | 12.12.2013
Warszawa | Basen | 13.12.2013
Przygotujcie się na ostre „Pon De Floor” ;)

Major Lazer pierwotnie współtworzony był przez dwójkę DJów: Diplo i Switch'a. Drogi producentów rozeszły się w 2011 roku i miejsce drugiego z nich zajęli The Jillionaire oraz Walshy Fire. Pierwszy album Major Lazer ("Guns Don't Kill People... Lazers Do") został wydany w Downtown Records. W 2010 ukazał się mixtape "Lazerpfoor", w tym samym roku światło dzienne ujrzał minialbum "Lazers Never Die", a rok później "Original Don". Kilka miesięcy temu odbyła się premiera najnowszego krążka zatytułowanego "Free The Universe", przy którym z artystami współpracowali m.in. Bruno Mars, Flux Pavilion czy Shaggy oraz z którego pochodzi przebojowy singiel „Get Free”.

THE JILLIONAIRE aka Chris Leacock
W ciągu ponad piętnastu lat doświadczenia na scenie udało mu się stworzyć niepowtarzalną mieszankę dźwięków house oraz karaibskich i dancehall'owych rytmów. Solowa kariera pochodzącego z Ameryki Środkowej DJa najlepiej odzwierciedla się w występach na największych imprezach w Europie, Australii, obu Amerykach i Azji. Częsty gość znanych stacji radiowych i telewizji muzycznych.

WALSHY FIRE
Entuzjastyczny MC, który doskonale wie, jak rozpalić w tłumie energię i przekazać prawdziwe znaczenie "Pon De Floor". Znany i ceniony dzięki swym zdolnościom, nazywany globalnym ambasadorem muzyki i kultury. Poza Major Lazer, współtworzy też jamajski sound system Black Chiney.

Więcej na fb The Jillionaire,  stronie Walshy Fire i Major Lazer.

Jako support na obu imprezach wystąpi Auer.

BILETY są dostępne!

Ceny:
* Katowice: 29 zł (I pula) / 35 zł (II pula) / 40 zł (w dniu imprezy); punkty sprzedaży: sieć Empik, Media Markt, Saturn oraz ticketpro.pl
* Warszawa: 29 zł (do końca listopada) / 35 zł (od 1.12 do dnia koncertu); miejsca sprzedaży: sieć Empik, Media Markt, Saturn oraz ticketpro.pl, ebilet.pl, eventim.pl, ticketportal.pl, muno.pl, evenea.pl .

Więcej info znajdziecie tutaj.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

  • Robert.Ziółkowski

    2013-12-11 | 15:26

    Na facebook.com/CASIOmusicPL możecie zgarnąć podwójną wejściówkę na Major Lazer! Co zrobić, aby ją otrzymać? Wystarczy, że zaprosicie do wspólnej zabawy i głosowania w aplikacji "Something in the AiR" jak najwięcej swoich facebookowych znajomych. Zwycięzcę, któremu uda się zaprosić najwięcej znajomych wyłonimy w najbliższy czwartek (12.12.2013) Do zobaczenia w Basenie:)!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony