Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

TANK, LUXTORPEDA i MECH nagrywają DVD


data: 2012-03-09
artysta: Luxtorpeda / Mech / Tank
organizator: Metal Mind Productions
miasto: Warszawa
adres: Klub Stodoła, ul. Batorego 10
cena biletów: 55 zł

TANK, LUXTORPEDA i MECH nagrywają DVD


9 marca w warszawskiej Stodole odbędzie się wyjątkowy koncert podczas którego na scenie zagrają Mech, Luxtorpeda i brytyjska grupa Tank. Dlaczego wyjątkowy? Otóż wszystkie występy zostaną zarejestrowane na potrzeby wydawnictw DVD. Ponadto każdy zespół zaprezentuje publiczności materiał z nowych albumów, których premiera przypada na pierwsze miesiące 2012 roku.


Weź udział w muzycznym szaleństwie i stań się częścią koncertowego DVD Twoich idoli.
Nie przegap okazji i kup bilet w przedsprzedaży za jedyne 55 zł!

 

Metal Mind Productions 
zaprasza 


TANK 

LUXTORPEDA

MECH 


9.03.2012, Warszawa, Klub Stodoła,
Godz. 18.00
Otwarcie bram: 17.00


Bilety w sprzedaży na:
www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl


Więcej informacji na stronie: www.metalmind.com.pl Wszelkie informacje o sprzedaży biletów: tel. 032/205 25 00 (wew. 101), email:koncerty@metalmind.com.pl, www.metalopolis.pl, www.metalmind.com.plSprzedaż wysyłkowa: 032/205 25 00 (wew. 187), shop@metalopolis.pl,www.metalopolis.pl


MECH powstał w roku 1977 w Warszawie. Od 1981 roku grupa działała w składzie: Maciej Januszko - gitara basowa, gitara, śpiew, Janusz Łakomiec - gitara, śpiew, Robert Milewski - instrumenty klawiszowe, śpiew, Andrzej Dylewski - perkusja, instrumenty perkusyjne i w tym składzie nagrał dwie legendarne płyty - Bluffmanię i Tasmanię.


W 1987 roku grupa zawiesiła działalność, aby powrócić na scenę z inicjatywy Jurka Owsiaka i Janusza „Kosy” Kosińskiego. W składzie Maciej Januszko -śpiew ,Piotr DZIKI Chancewicz - gitary, Krzysztof Najman - bas i Piotr Pawłowski - perkusja. Jesienią 2005 roku Mech nagrał muzykę do gry PAINKILLER i płytę „Mech”, na której usłyszeć można kilka starych utworów w nowych aranżacjach oraz nowe, niezwykle dynamiczne kawałki, utrzymane w powracającej konwencji hard i heavy rocka. Na płycie znalazły się także teledyski do utworów „Painkiller” i „Nie widzieć nic”.


Mech zagrał  u boku takich gwiazd jak KORN, Black Label Society SOULFLY, a także BLACK SABBATH czy URIAH HEEP. 6 lutego 2012 światło dziennie ujrzy ich nowu album "ZWO"


LUXTORPEDA to autorski projekt Roberta "Lizty" Friedricha powołany do życia w  2010 roku. W skład grupy wchodzą: Przemek "Hans" Frencel (wokal), Robert "Drężmak" Drężek (gitara), Krzysztof "Kmieta" Kmiecik (bas), Tomek "Krzyżyk" Krzyżaniak (perkusja) i oczywiście „Litza” na gitarze i wokalu. Ich debiutancki krążek "Luxtorpeda" miał swoją premierę w maju 2011roku. Płyta zdobyła duży rozgłos i szereg pozytywnych recenzji. Singiel "Autystyczny" przez trzy tygodnie nie schodził z pierwszego miejsca Listy Przebojów Programu Trzeciego, a później przez kilka tygodni utrzymywał się w czołówce listy. Grono fanów zespołu stale się powiększa. Ich koncerty to prawdziwy muzyczny szał i pasja grania. Brzmienie Luxtorpedy na żywo robi wrażenie!


TANK to brytyjski zespół reprezentujący klasyczny heavy metal, uchodzący od lat za legendę NWOBHM. Powstał w 1980 roku w Londynie a w 1988 roku został rozwiązany. 9 lat później doszło do reaktywacji zespołu. Ostatnia płyta - “War Machine” - to siódmy album w karierze zespołu i równocześnie  pierwszy studyjny krążek od czasu wydanego w 2002 roku albumu "Still At War". Materiał nagrano latem w nowym składzie: Mick Tucker (gitara), Cliff Evans (gitara), Doogie White (ex-wokalista Rainbow / Yngwie Malmsteen), Chris Dale (ex-basista Bruce'a Dickinsona) oraz Dave 'Gray' Cavill (ex-perkusista Zodiac Mindwarp). Polscy fani Tank mogli zobaczyć zespół na żywo podczas niedawnej edycji Metal Hammer Festiwalu. Wokalista zespołu, Doogie White, wydał w październiku solową płytę „As Yet Untitled”. Na wiosnę planowana jest premiera nowego albumu studyjnego grupy.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony