Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

SON LUX - 06.11 - Basen


data: 2014-11-12


Support: Cloud Boat   


Bilety: 40/50pln

Miejsca sprzedaży: salony Empik, Media Markt, Saturn oraz na ebilet.pl, biletomat.pl, evenea.pl, eventim.pl, ticketpro.pl 
+ Facebook event +

Organizator: BASEN
_________________________

Z niezwykłą przyjemnością zapraszamy na koncert Ryana Lotta ukrywającego się pod pseudonimem SON LUX. Muzyk wraz z zespołem pojawi się 6 listopada w warszawskim klubie Basen i promował będzie swój materiał z  "Lanterns" i "Alternate Worlds".

Son Lux to uzdolniony multiinstrumentalista, kompozytor muzyki klasycznej, grający również na pianinie i gitarze. W 2007 roku podjął się pracy w agencji reklamowej  gdzie współpracował z żeńską grupą taneczną. W tym samym czasie podjął sią miksowania swojego głosu z muzyką elektroniczną, brzmieniami eksperymentalnego rocka i beatami hip-hopowymi.  

Na swoim koncie ma współpracę z bogatą paletą artystów (m.in. Arcade Fire, Sufjan Stevens czy Lorde). Uznawany za człowieka, który nie boi się eksperymentów i to właśnie ciekawość dźwięku i inteligencja wzbogacają jego wszechstronność. 

Utwór "Lost It To Trying", który promuje ostatni albym został nazwany przez Pitchfork jako Best New Track. A samego Son Luxa pozycjonuje się aktualnie na czele imponującej listy instrumentalistów i wokalistów, takich jak Chris Thile (The Punch Brothers), Peter Silberman (Antlers), DM Stith, Lily & Madeleine czy yMusic (Dirty Projectors, Bon Iver).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony