Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

RAMMSTEIN: Made In Germany 1995 - 2011


data: 2011-11-15
artysta: Rammstein
organizator: livenation
miasto: Gdańsk
adres: Ergo Arena

RAMMSTEIN: „Made In Germany 1995 – 2011“

 
DWA KONCERTY W POLSCE

14 i 15 LISTOPADA, ERGO ARENA, GDAŃSK/SOPOT


gość specjalny: DEATHSTARS

Live Nation z radością informuje, że z uwagi na olbrzymie zainteresowanie koncertem Rammstein w Polsce, zespół postanowił zagrać dla polskiej publiczności jeszcze jeden koncert. Rammstein wystąpi w ERGO ARENIE w Gdańsku/Sopocie 14-tego i 15-tego listopada!

Wydawać by się mogło, że po entuzjastycznie przyjętych i niezwykle udanych występach w Australii i Afryce Południowej oraz po długiej trasie koncertowej po Ameryce Północnej i Meksyku, za którą zespól otrzymał nagrodę Best Live Band na REVOLVER GOLDEN GODS AWARDS - grupa wreszcie zasłużyła na odpoczynek.

RAMMSTEIN nie wypoczywa a gromadzi swoje największe sukcesy:  “Made In Germany 1995 - 2011”!  Maszyneria RAMMSTEIN na żywo zawita do całej Europy, przenosząc esencję swoich 16 lat na scenę. Kompletnie nowe widowisko, największe hity zespołu RAMMSTEIN!

Obserwatorzy jednego są pewni:  Nowe show RAMMSTEIN to piorunujące odrodzenie! 

Równolegle do trasy koncertowej zespół wyda album z najlepszymi utworami, stanowiący ich osobiste spojrzenie wstecz i zawierający niewydane dotychczas utwory i pełen katalog video.

Roboczy tytuł “Made In Germany 1995 – 2011” potwierdza także, że spora liczba dotychczasowych osiągnięć może być równocześnie tymi najlepszymi.

 

Bilety na koncerty Rammstein dostępne są na LiveNation.pl!

Szczegóły dotyczące koncertów w Polsce:

14 i 15 listopada, ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot

Ceny biletów:

187 PLN – płyta, trybuny, niepełnosprawni

209 PLN – trybuny

220 PLN – Golden Circle

242 PLN – trybuny


Bilety na koncert Rammstein 15 listopada 2011 (oprócz sprzedaży internetowej) są dostępne tylko w wybranych sklepach, takich jak: Media Markt i Saturn, w punkcie firmowym Eventim - dawny ZASP (Warszawa) oraz innych niezależnych punktach sprzedaży biletów w Polsce.
Bilety na ten koncert nie są dostępne w salonach Empik.

Niepełnosprawni: Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. Aby nabyć bilet w tej strefie, prosimy o wysłane maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl

Ocena: 1 0

Polecamy

Komentarze

  • Arex94

    2012-02-13 | 16:45

    Chciałbym za uwarzyć iż jest to ich 4 koncert w Polsce a nie drugi jeden był W łodzi , drugi w Katowicach ,i w 1997 był gdzieś jeszcze bodajże też w Katowicach i to będzie ich 4 koncert teraz w Gdańsku/Sopocie :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony