Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

PRZEGLĄD KABARETOWY STOLICA!!!


data: 2011-11-18
organizator: SGH
miasto: Warszawa
adres: Klub DGW, (al. Niepodległości 141)

Uwaga! Już niedługo rusza ósma edycja Warszawskiego PKS!!!

18 listopada. Dzień niczym nie wyróżniający się od innych szarych dni jakich człowiek może doświadczyć każdej jesieni. Zły nastój, chandra, korki, tłok w komunikacji i kto wie co jeszcze rzucają się na nas jak stado sępów wyżerając ostatnie pozytywne myśli. Skąd pomoc?! Gdzie ratunek?! Odpowiedź na całe szczęście jest prosta. PRZEGLĄD KABARETOWY STOLICA!!! Idealny lek na jesienne odrętwienie, stosowany bez recepty i bez jakichkolwiek ograniczeń od 18 do 20 listopada.
W tym roku swoimi występami zabawiać nas będą kabarety chcące dopiero podbić polską scenę kabaretową, jak i bardziej doświadczone (nie raz się na PKSie pojawiające). Są to: Dabz, Fachofcy, Świerszczychrząszcz, Michał Kempa i Diapazony, Teatr Improwizowany Klancyk, Inaczej, Paweł Reszela Stand-Up Comedy, Kałasznikof, Tiruriru oraz Z Konopi. Zmierzą się one w boju na żarty, ironię i cynizm, który wyłoni z nich prawdziwego mistrza. Będziemy mogli podziwiać tę zażartą walkę przez dwa dni eliminacji i na koniec w Wielkim Finale, w którym weźmie udział 5 wyłonionych przez jury kabaretów!
Jak już nakazuje tradycja, PKSową imprezę zaszczycą też kabarety z pierwszej ligi: Kabaret Szarpanina, Hlynur i Łowcy.B!

Tak więc, zamiast faszerować się uzależniającymi antydepresantami , zabierz swoich znajomych i wybierz się na PKS:

- 18.11. – Pierwszy dzień eliminacji
- 19.11. -  Drugi dzień eliminacji
- 20.11. -  Niezapomniany Wielki Finał
Całość odbywać się będzie Klubie DGW, (al. Niepodległości 141)
Bilety dostępne będą już od początku listopada na www.pks.art.pl, www.biletynakabarety.pl oraz na standzie w Auli Spadochronowej SGH.
Przed użyciem nie musisz zapoznawać się z treścią ulotki dołączonej do wydarzenia ani z nikim tego konsultować, ponieważ nie wykryto żadnych, poza bólami brzucha ze śmiechu, negatywnych skutków ubocznych. 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony