Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

POŻEGNANIE LATA / FAMILY FESTIVAL


data: 2011-09-01

 

Podobnie jak w przypadku Audioriver tak i teraz program Pożegnania Lata podawany jest na kilka dni przed festiwalem. To zatem niemal ostatni dzwonek aby zaplanować przyjazd do Płocka i na – zarazem – jeden z ostatnich słonecznych weekendów tego lata. Dwie sceny zapraszają – dziewięć godzin doskonałej muzyki rockowej i popowej czeka na swoich fanów.

Na przepięknej płockiej plaży, już w najbliższą sobotę, wystąpią uznane gwiazdy polskiej muzyki: Myslovitz, Smolik, Novika, Lao Che, Pustki a także dwa zespoły zagraniczne – duński Turboweekend, łączący rocka z elektroniką oraz niemiecki Everlaunch, grający muzykę z pogranicza rocka i popu. Pojawią się również: niezwykle obiecujący, znany z muzycznej wyobraźni płocki Letters From Silence a także rockowa lub… popowa niespodzianka, czyli kapela wyłoniona w konkursie organizowanym z Muzzo.pl

-         Rozkład koncertów zaplanowaliśmy w ten sposób, aby występy nie nakładały się na siebie i żeby nie było między nimi dłuższych przerw – mówi rzecznik Pożegnania Lata, Łukasz Napora. - Spektrum muzyczne jest na tyle szerokie i interesujące, że postanowiliśmy umożliwić fanom wzięcie udziału we wszystkich występach.

Festiwal otworzy o 16.45 płocki Letters from Silence, a zamknie koncert zespołu, który wygra w konkursie Muzzo. Po liczbie zgłoszeń oraz jakości przesłanych utworów już wiadomo, że warto będzie czekać aż do późnej nocy.

 

Kolejność koncertów na Pożegnaniu Lata w Płocku

Start: 16:45, każdy koncert trwa około godziny.

 

Scena 1: Letters from silence   

Scena 2: Novika live

Scena 1: Pustki           

Scena 2: Everlaunch

Scena 1: Myslovitz      

Scena 2: Turboweekend

Scena 1: Lao Che       

Scena 2: Smolik

Scena 1: Laureat konkursu na Muzzo.pl

 

Koncerty nie pokrywają się ze sobą - zespoły występują naprzemiennie.

Obie sceny zlokalizowane są na plaży nad Wisłą w Płocku.

 

Bilety dostępne są w przedsprzedaży w sieci Ticketpro. Możecie je zdobyć m.in. w salonach Empik, Media Markt, Saturn i Media Expert. Bilety będą dostępne także w kasie przy wejściu na festiwal – także w cenie 29 pln. Dzieci do lat 12, będące pod opieką dorosłych, wchodzą bezpłatnie.

 

Więcej na

www.spolkaakcyjna.com

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony