Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

Pierwsze urodziny Klubu Basen || 29.11


data: 2013-11-29


I URODZINY BASENU

FENECH - SOLER, THE DUMPLINGS, THE &
29.11 Basen / Warszawa
godz. 21:00
bilety: 30/40zł

miejsca sprzedaży: salony Empik, Media Markt, Saturn, ticketpro.pl, ebilet.pl, eventim.pl, biletomat.pl, ticketportal.pl
bilety kolekcjonerskie: Basen (ul. M. Konopnickiej 6)

HARMONOGRAM

21:00 drzwi
22:00 - 23:00 The &
23:00 - 23:05 losowanie nagrody
23:15 - 00:15 The Dumplings
00:15 - 00:20 losowanie nagrody
00:30 - 01:45 Fenech - Soler
01:45 - 01.50 losowanie nagrody
01:50 - ... Novika&Lex

 

Klub Basen serdecznie zaprasza na swoje pierwsze urodziny, które obchodzić będzie już 29 listopada! Gwiazdą imprezy będą specjaliści od szalonej zabawy jednoczącej pokolenia, brytyjski zespół Fenech - Soler, który przy okazji urodzin Basenu zaprezentuje materiał ze swojej nowej płyty zatytułowanej 'Rituals'.

Młodzi królowie electropopu to nie jedyna niespodzianka tego wieczoru. Na basenowej scenie wystąpią ulubieńcy internautów, zespół The Dumplings oraz duet łączący nowoczesne r’n'b, pop i elektronikę - zespół The &.

Noc będzie muzycznie długa, pełna dodatkowych atrakcji i wyjątkowych gości!

FENECH - SOLER to zespół pochodzący z Northamptonshire. Na swoim koncie mają dwa albumy. Ostatni, zatytułowany "Rituals" ukazał się we wrześniu, a Fenech-Soler w nagraniach wspomogli Tim Goldsworthy (LCD Soundsystem, UNKLE) oraz szwedzki producent i didżej Style Of Eye.

Grupa swoimi dotychczasowymi dokonaniami udowodniła, że elektropop po ponad 30 latach od powstania ma się nadal znakomicie. A kolejna muzyczna propozycja Anglików pokazuje, że można tworzyć żywą muzykę taneczną, w której ludzie i instrumenty odgrywają główną rolę.

THE DUMPLINGS - to dwoje młodych i zdolnych ludzi, którzy swoją muzyką bardzo szybko podbili Internet. Justyna Święs i Kuba Karaś, pochodzą z Zabrza. Poznali się w szkole, grają ze sobą od dwóch lat i marzą o tym, aby wydać płytę. Dotychczas zespół przygotował dziewięć utworów, które dostępne są na platformie SoundCloud. Inspirację do tworzenia muzyki czerpią z dokonań takich artystów jak AlunaGeorge, Wild Belle czy Yann Tiersen.

THE &, to projekt muzyczny i wizualny, który zarówno pod względem nazwy, jak i idei polega na łączeniu, zastawianiu i kombinacji. Począwszy od twórców, przez gatunki muzyczne, na publiczności skończywszy.

Ciekawość tego co tworzyli muzycy przed nimi, sprawia, że chłopaki z THE & czerpią pełnymi garściami z ogromnego bogactwa lat 80. i 90 łącząc nowoczesny r’n'b, pop i klubową elektronikę. Nieustanne poszerzanie muzycznej świadomości pozwala im na kreatywne wybieganie w przyszłość.

Novika & Lex – Beats Friendly

Członkowie kolektywu Beats Friendly, aktywni na scenie klubowej od lat, bardzo eklektyczni i otwarci w swoich występach, zawsze skuteczni w przyciąganiu ludzi na parkiet. Mają na swoim koncie dwie części kompilacji „Friendly Beats”, grali na najważniejszych festiwalach w kraju, regularnie odwiedzają najciekawsze kluby.

Novika jako wokalistka zadebiutowała z zespołem Futro, później pojawiała się na płytach Smolika, współpracowała z wieloma producentami, m.in Marcinem Czubalą („Stay Close” - Mobilee), Lovebirds („This Time” – Toolroom), Biernaskim („Give Away”).

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony