Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

PepsiRocks: Lostbone, AmetriA & Licorea


data: 2012-01-17
artysta: Lostbone, AmetriA & Licorea
organizator: Agencja Plej
miasto: Warszawa
adres: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
cena biletów: 15/25


Najlepsze Rockowe koncerty w Warszawie – w każdy wtorek w Hard Rock Cafe

 

Koncert: Lostbone, AmetriA & Licorea
Data: 17.01.2012
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 21:00
Bilety: 15 zł (przedsprzedaż) / 20 zł (w dniu koncertu)

W styczniu 2012 roku ukaże się nowy, trzeci album Lostbone zatytułowany „Ominous”. Następca cieszącej się dobrym odzewem słuchaczy i recenzentów płyty pt. „Severance” zawierać będzie 12 utworów łączących w sobie prostotę i bezpośredniość hardcore, z thrash’ owymi riffami oraz ciężarem i prędkością death metalu. Lostbone od samego początku był zespołem koncertowym, co roku przemierzającym Polskę wzdłuż i wszerz. Formacja ma już za sobą dziesiątki występów, tak więc wraz z nową płytą szykujcie się na kolejną serię koncertów!

 

Zespół tworzą: Przemek Łucyan - gitara, Bartek „Barton” Szarek – wokal, Janek Englisz - perkusja oraz Michał Kowalczyk – bas.

 

 

 

Grupa AmertiA wydała trzy studyjne płyty, z czego dwie nominowane do nagrody "Fryderyki". Płyta pt. "Piatek3nastego" - Fryderyk 2005 w kategorii Metal, u boku takich zespołów jak TSA, Acid Drinkers, Vader i Behemoth oraz album pt. "Nowy Dzień" - Fryderyk 2010, w kategorii „Heavy Metal".

Zespół działa od roku 1993, w tym czasie zagrał na wielu trasach koncertowych i koncertach w całej Polsce. AmetriA miała przyjemność występować na Festiwalach Muzycznych takich jak: Węgorzewo 1999, Węgorzewo 2003, Przystanek Woodstock 2005, Young life 2006 (Frankfurt – Niemcy) Hunterfest 2006 i wielu innych…  

Obecnie zespół kończy pracę nad nowym albumem, który ujrzy światło dzienne w roku 2012. Skład grupy tworzą: Jakub "QBX" Łuczak (gitara, wokal), Piotr "Piter" Szczęk (bas, wokal), Rafał "Tobi" Tobjasz (drums) oraz Patryk "Cola" Gumkowski (gitary, wokale).

Licorea są uważani na scenie warszawskiej za prekursorów post metalu/post rocka i po bardzo dobrze przyjętym koncercie na I edycji festiwalu "Warszawa Brzmi Ciężko" postanowili wznowić działalność. Przypominamy, że w składzie zespołu Licorea znajdują się muzycy związani niegdyś z zespołami Indukti, Rootwater i Carnal. Planety znów ustawiły się w odpowiedniej konfiguracji… Licorea wraca!


UWAGA! Lista zwycięzców:
Tomasz Paziewski +1
Kasia Borysiewicz +1
Tomasz Janik +1
Michał Zawadzki+ 1

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony