Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

Pepsi Rocks! presents Kamil Bednarek


data: 2012-04-17

PEPSI ROCKS! presents Kamil Bednarek z zespołem

 

Data: 17.04.2012
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 21:00
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu)

 

17 kwietnia, podczas kolejnego wtorkowego koncertu z cyklu Pepsi  Rocks w Hard Rock Cafe Warsaw, ze swoim zespołem wystąpi finalista III edycji programu "Mam talent!" – Kamil Bednarek. 

 

Zespół  Star Guard Muffin powstał w Brzegu, w maju 2008 roku. Od samego początku kapela dużo koncertuje, bierze udział w wielu festiwalach, na których sięga po liczne nagrody. Warto wymienić pierwsze miejsce na "Rock Reggae Festiwal" w Brzeszczach (sierpień 2008), wyróżnienie na "Muzycznej Jesieni" w Grodkowie (listopad 2008), Grand Prix na "Famie" w Świnoujściu czy zwycięstwo na "II Dniach Młodzieży" w Dobrym Mieście (sierpień 2009). W czerwcu 2010 roku grupa została wyróżniona na festiwalu "ZMRock" w Nidzicy, a w tym samym roku zdobyła nagrodę specjalną podczas imprezy "Reggae na Piaskach" w Ostrowie Wielkopolskim. 

 

Bez wątpienia medialny rozgłos SGM zawdzięcza swojemu frontmanowi – Kamilowi Bednarkowi, który zdobył II miejsce w III edycji programu "Mam talent!". To spektakularne wydarzenie spowodowało, iż debiutancki album zespołu, zatytułowany "Szanuj", który został wydany w listopadzie 2010 roku przez wrocławską firmę Lou & Rocked Boys stał się prawdziwym bestsellerem. W grudniu osiągnął status Złotej Płyty, a w styczniu 2011 podwójnej Platyny. Łącznie nakład przekroczył już 75.000 egzemplarzy. 

 

W styczniu 2011 grupa wyruszyła w bardzo długą trasę koncertową po całym kraju, która objęła największe polskie miasta, m.in. Warszawę, Wrocław, Łódź, Kraków, Katowice, Szczecin czy Rzeszów. Natomiast w kwietniu młodzi muzycy spełnili swoje artystyczne marzenie, jadąc do legendarnego studia Boba Marley’a „Tuff Gong”, w Kingston na Jamajce. Zrealizowali tam pięć własnych kompozycji, z udziałem wielu szacownych gości z ojczyzny muzyki reggae. W nagraniach wzięli udział, m.in. Capleton, Steve Newland z Rootz Underground czy saksofonista Dean Fraser. W czerwcu 2011 ukazała się EPka, o wymownym tytule „Jamaican Trip”, na której dodatkowo pojawił się 50-minutowy film dvd z pobytu za Wielką Wodą. W listopadzie 2011 basista Kuba Wojciechowski opuszcza szeregi zespołu. 

 

W pierwszych miesiącach 2012 roku działalność  Star Guard Muffin została bezterminowo zawieszona, natomiast Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim (obaj SGM) oraz dwoma nowymi muzykami pracuje nad nową płytą. Z kolei od maja 2012 grupa Bednarek rozpoczyna granie regularnych koncertów... 

 

Skład zespołu tworzą: Kamil Bednarek (wokal, saksofon), Piotr "Piter" Bielawski (gitara), Piotr "Zwierz" Stanclik (bas), Radek Szyszkowski (instrumenty klawiszowe) oraz Maciek Pilarz (perkusja).

 

 

 

 

 

Bilety do nabycia w sieciach
Eventim
http://www.eventim.pl
oraz Ticketpro
 
http://www.ticketpro.pl

 

 

 

 

 

Więcej informacji, filmy i zdjęcia z koncertów Pepsi Rocks!, a także głosowanie na najlepszy zespół w ramach konkursu Pepsi Rock Battlefield 2012 znajdziesz na http://www.pepsirocks.pl

 

 

 

 

 

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

 

 

 

 

 

Organizatorem cyklu PEPSI ROCKS! w Hard Rock Cafe Warsaw jest Agencja PLEJ.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

 • HenriettaFratelli

  2012-04-17 | 19:46

  boże kochany, naroiło się teraz gimnazjalistek które kochają Bednarka i myślą że są wielkimi fankami reggae...

 • ola2h

  2012-04-16 | 20:12

  Za delikatne dźwięki, pozytywne wibracje które pozwalają odpłynąć i jej wartości, którymi są miłość, jedność, pokój i szacunek :)

 • Gośka.Szpak

  2012-04-16 | 19:37

  mail- szpaczulia@interia.pl

 • Gośka.Szpak

  2012-04-16 | 19:36

  Reggae lubię za ten stuprocentowy chill, który na chwilę pozwala zapomnieć o wszystkim innym :D tego właśnie na dzień dzisiejszy mi potrzeba

 • monki

  2012-04-16 | 16:47

  Za jedną miłość do wszystkich ludzi:)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony