Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

Otwarcie Beach Clubu Zatoka Sztuki połączone z inauguracją cyklu H&M loves MUSIC!


data: 2013-07-07
miasto: Sopot
adres: Al. Franciszka Mamuszki 14


Wygodne łóżka plażowe, szafki, w których bezpiecznie można przechować rzeczy osobiste, a także kelnerska obsługa na plaży- pełen relaks!

Zatoka Sztuki Beach Club to 6000 m2 plaży przeznaczonej do tego, aby w najlepszy sposób cieszyć się latem. To niepowtarzalne miejsce do obcowania z muzyką na najwyższym światowym poziomie.

Tego lata plaża zamieni się w przestrzeń wystawienniczą, w której będą gościć słynni artyści: rzeźbiarze, malarze, fotografowie oraz przedstawiciele innych rodzajów sztuki.W Zatoce Sztuki skorzystać można z atrakcji rekreacyjno-sportowych takich jak yoga, fitness, zumba, czy siatkówka plażowa.

W POP UP STORE znajdziecie wszystko, co niezbędne na plaży -stylowe kreacje, kosmetyki, okulary słoneczne i mnóstwo akcesoriów!

Zapraszamy na niesamowite i niepowtarzalne przedsięwzięcie muzyczne H&M LOVES MUSIC, które łączy najbardziej gorące brzmienia i najmodniejsze trendy tego lata. Na H&M LOVES MUSIC zagości brzmienie z najróżniejszych gatunków- począwszy od muzyki klubowej i elektronicznej, przez hip-hop, rock, jazz, a skończywszy na wysublimowanym popie.

To będzie dłuuugie otwarcie - zaczynamy w środę 3 lipca, kończymy w niedzielę 7 lipca! Line-up znajdziecie tutaj.

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony