Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

NICKELBACK - The Hits Tour || Torwar || 02.11


data: 2013-11-02
artysta: Nickelback, Skillet
miasto: Warszawa, Torwar
adres: ul. Łazienkowska 6a
cena biletów: 161/193 zł

Mega gwiazda rocka, zespół Nickelback ogłasza, że powróci do Wielkiej Brytanii i reszty Europy pod koniec roku z trasą ‘The Hits’.

gość specjalny: Skillet

Po wyprzedanej europejskiej trasie z 2012 roku, promującej królujący na listach album ‘Here and Now’, olbrzymie zapotrzebowanie na powrót zespołu nie przeszło bez echa. “Byliśmy zachwyceni ilością ludzi, która przyszła nas zobaczyć” komentuje frontman Chad Kroeger. “Było tak wielu fanów, którzy nie mogli kupić biletów, że byliśmy wręcz zalewani prośbami o nowe koncerty. Poza tym uwielbiamy grać w Europie!”

Takie hity jak How You Remind Me, Photograph, Burn It To The Ground i Rockstar dołączyły do grona utworów bijących rekordy popularności w ostatnim czasie, m.in. When We Stand Together, Bottoms Up, Lullaby i Trying Not To Love You. Podczas koncertów usłyszeć będzie można zatem największe hity z ponad dziesięciu lat, dzięki czemu koncerty Nickelback będą niezapomnianymi. Ze światowymi mega hitami radiowymi Nickelback ma opinię zespołu, który - gdziekolwiek się pojawi - dostarcza świetną zabawę. 

Zespół otrzymał pięć nominacji Grammy, trzy American Music Awards i 12 Juno awards. Został także  okrzyknięty “Group of the Decade” przez magazyn Billboard w 2009 roku. Ich płyty i single pokrywały się wielokrotnie platyną w całej Europie, a na całym świecie sprzedano ponad 50 milionów albumów grupy - nie jest zatem zagadką, dlaczego fani są tak mocno spragnieni tej kanadyjskiej czwórki.

Trasa ‘The Hits’ zawita do Polski!

2 listopada 2013, Warszawa, Torwar

Bilety w cenach:

161 pln - płyta i trybuny

193 pln - golden circle

Bilety rozejdą się w błyskawicznym tempie, więc upewnij się, że zdążysz kupić swój!

Dołącz do Oficjalnego Fan Clubu Nickelback

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony