Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

Netsky zagra 18 lutego 2012 w warszawskim klubie 1500m2


data: 2012-02-18
artysta: Netsky
organizator: Agencja Illegalbreaks
miasto: Warszawa
adres: 1500m2

Agencja Illegalbreaks zaprasza na kolejną imprezę!

Tym razem wystąpi dla Was znany już w Polsce młody artysta spod skrzydeł wytwórni Hospital Records – Netsky! Na jego występ zapraszamy 18 lutego 2012 do warszawskiego klubu 1500m2. Razem z nim na scenie pojawi się MC AD.

Netsky, poza tym, że przez wielu uważany jest za następcę High Contrasta, ma miano jednego z największych i najszybciej rozwijających się talentów połamanej sceny. To uznanie młody artysta zyskał głównie dzięki wydanemu w 2010 roku albumowi pod przejrzystym tytułem „Netsky”, jak i dzięki licznym remixom. Najlepszym potwierdzeniem jego zasług na scenie muzycznej są nagrody zdobyte na prestiżowym Drum & Bass Awards ('Best Upcoming Producer', 'Best Breakthrough DJ', 'Best Breakthrough Producer', 'Best International Artist', 'Best Liquid DJ').

Więcej informacji o młodym Belgu znajdziecie na jego stronach:
www.myspace.com/netskymusic
www.hospitalrecords.com

Razem z Netsky’m w 1500m2 wystąpi MC AD. Już jako szesnastolatek można było go usłyszeć w londyńskim Eruption FM. Szybko zaczął współpracę z takimi artystami jak DJ Zinc, Loxy i MC Rage, niedługo też trzeba było czekać, aż wyruszył w pierwszą międzynarodową trasę koncertową, wkrótce po tym też w trasę po Ameryce. MC A.D. na stałe współpracuje z True Playaz, Renegade Hardware i Hospitality.

Więcej informacji o MC AD znajdziecie na jego stronie:
www.myspace.com/mcad1

Informacje o supportach podamy już wkrótce.

Bilety na te wydarzenie są już w sprzedaży (promocyjna pula 29zł- pierwsze 300szt) w stałych punktach, tj. Salony EMPiK, Saturn, MediaMarkt i innych punktach Ticketpro w całej Polsce.
Sprzedaż internetowa:
www.ticketpro.pl oraz www.muno.pl

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony