Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

MYSLOVITZ w Klubie Stodoła


data: 2011-12-07
artysta: Myslovitz
organizator: Klub Stodoła
miasto: Warszawa
adres: ul. Batorego 10
cena biletów: 45/52 zł


Na początku 2010 roku zespół Myslovitz – po długiej przerwie – ponownie wszedł do studia, by rozpocząć rejestrację nowego albumu. Pierwsza sesja odbyła się na przełomie stycznia i lutego w Ustroniu. W tym celu została wynajęta modernistyczna willa (obecnie Dom Architekta). Później prace przeniosły się do nowoczesnego studia w Lubrzy a następnie do Wrocławia do studia Fonoplastykon.

 

Sesje nagraniowe można było śledzić na specjalnie uruchomionym blogu, gdzie na bieżąco Myslovitz informowało swoich fanów o postępach w pracach nad nowym materiałem, dodając filmy ze studia, zdjęcia oraz wpisy członków zespołu (www.myslovitz2010.pl).

Jak mówią sami muzycy: Jest to najbardziej twórczy czas w naszej karierze, skomponowaliśmy 18 utworów, z czego tylko cześć miała znaleźć się na albumie. Ku naszemu zaskoczeniu wszystkie piosenki okazały się na tyle ciekawe, że trudno było nam z jakąś się rozstać. Dlatego postanowiliśmy wydać dwie płyty rozłożone w czasie.
Pierwszym singlem promującym była piosenka pt. "Ukryte", do którego powstał świetny teledysk w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego i Marcina Starzeckiego.

ZŁOTA PŁYTA DLA MYSLOVITZ - "Nieważne jak wysoko jesteśmy..."
Już w 2 tygodnie po premierze "Nieważne jak wysoko jesteśmy..." osiągnęła status ZŁOTEJ PŁYTY. Uroczyste wręczenie odbyło się 16.06.2011 podczas spotkania z Fan Klubem i Forum w studio Radia Katowice. Dla uczestników spotkania zespół zagrał krótki koncert z siedmioma nowymi piosenkami.

PREMIERA WINYLA 28 czerwca.
28.06.2011 do sklepów trafiła winylowa wersja nowego albumu Myslovitz. W sklepie internetowym Muzodajnia do każdego albumu winylowego dołączony jest unikalny kod, który pozwala na ściągnięcie „Nieważne jak wysoko jesteśmy..." w wersji digitalnej. 4.07.2011 do rozgłośni radiowych trafił drugi singiel promujący płytę pt. "Art Brut".

PREMIERA SINGLA 17.10, TRASA KONCERTOWA od 4.11
17.10.2011 odbędzie się radiowa premiera piosenki pt. "Przypadek Hermana Rotha", trzeciego singla z płyty. 4.11.2011 rozpocznie się trasa koncertowa po największych polskich miastach. Sponsorem Głównym nowej płyty Myslovitz i trasy koncertowej jest mBank.

Koncert w Stodole odbędzie się 7 grudnia 2011
 
 
 
Punkty sprzedaży:

Kasa Klubu STODOŁA -
Warszawa ul. Batorego 10
http://www.stodola.pl

Sklepy Media Markt

Nazwa organizatora: Klub Stodoła


 

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony