Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

MILITARY CAMP FESTIVAL 2011


data: 2011-09-04
miasto: Warszawa
adres: Warszwa, klub Progresja, ul. Kaliskiego 15a
cena biletów: 65 PLN w przedsprzedaży i 75 PLN w dniu koncertu

Letnia edycja Military Camp Festival 2011 z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora oraz artystów została przeniesiona z warszawskiego Amfiteatru w Parku im. Sowińskiego do pobliskiego klubu Progresja.

Wydarzenie obfituje w występy gwiazd - norwesko-niemieckich mistrzów mocy i melodii i LEAVES' EYES, polskiej legendy heavy TURBO i fińskiej deathmetalowej supergrupy BARREN EARTH. Inny norwesko-niemiecki zespół MIDNATTSOL niestety wypadł ze składu festiwalu ze względu na zaistniały konflikt zobowiązań, natomiast rosyjskie folkmetalowe piwożłopy TROLL BENDS FIR zamiast we wrześniu zagrają w Progresji w grudniu br. Dodatkowo w ramach letniej edycji MCF2011 wystąpią 4 polskie zespoły, o których jest lub niebawem będzie głośno, np. DIGGER z Pszowa i THE SIXPOUNDER z Wrocławia - 2 pozostałe zostaną ujawnione w sierpniu, wtedy też poznamy jeszcze jednego artystę-niespodziankę!

Military Camp Festival 2011 zyskuje dodatkową zimową edycję, a w niej występy samych znakomitości - wyczekiwanych przez fanów folk metalu grup TYR z Wysp Owczych i MOONSORROW z Finlandii, przeniesionych z edycji letniej TROLL BENDS FIR z Rosji, ponadto TRIOSPHERE z Norwegii powracających do Polski po bardzo udanym debiucie jako gwiazda tegorocznej Nocy Świętojańskiej we Wrocławiu, a także młodych drapieżców CRIMFALL (Finlandia) i polskich niespodzianek!

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony