Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

MaxFloFest już za 2 tygodnie!


data: 2014-04-26


Pokahontaz, Buka, Skorup i BU – to tylko część artystów, którzy pojawią 4 kwietnia w krakowskim Kwadracie. Swój pierwszy koncert z utworami z debiutanckiej płyty zagra również K2, a jako support wystąpią Szpilersi. Zrobimy hałas!


Jednego dnia, w jednym miejscu zjawią się zarówno weterani polskiego hip-hopu, jak i debiutanci. W repertuarze oprócz klasyków gatunku będzie nieco nowości, za którymi stoi m.in. K2. Usłyszymy single promujące jego debiutancki, legalny krążek: „Scenę akcji”, „Tu umierają anioły”, „Scenę dramatu” czy „1 moment”. Koncert zbiegnie się z premierą albumu – na półki sklepowe ANATOMIA trafi dokładnie 4 kwietnia. Wśród nowości pojawi się też „Habitat” – singiel zwiastujący 3. album Pokahontaz.

Kto wie, czy artyści nie szykują dla swoich fanów jeszcze innych niespodzianek? W końcu
na scenie zagrają reprezentanci tego samego wydawnictwa. Będzie to okazja do co najmniej kilku featuringów, ale o tym przekonajcie się sami!

Imprezę poprowadzi DJ Hopbeat. Wstęp od godz. 19. Bilety w cenie 35, 40 lub 45 zł

do nabycia w klubach: Kwadrat, Dziekanat, Meta, Pod Jaszczurami
i na www.bettermusic.pl/kup-bilet/. Patronatem medialnym koncert objęli m.in.: Radio KRK.fm, Codzienna Gazeta Muzyczna (CGM.pl), portal DlaStudenta.pl, Hip-Hop.pl czy RapDuma.pl. Organizatorem MaxFloFestu są agencje: MaxFloRec, Better Music i Magic Music. Więcej na stronie wydarzenia na Facebooku

(: https://www.facebook.com/events/634787599912366/?fref=ts).

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony