Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

LET IT ROLL POLSKA || 16.11 || Kopalnia Sztuki || Zabrze


data: 2013-11-16
miasto: Zabrze, Kopalnia Sztuki
adres: ul. Hegera 41
cena biletów: 90 zł + prowizja


Pamiętacie sobotę 14 stycznia 2012? Wtedy to odbyła się pierwsza polska edycja LET IT ROLL, która przyciągnęła do katowickiej Galerii Szyb Wilson 2 tysiące miłośników drumandbass. Na głównej scenie osiadł kosmiczny lądownik, który przywiózł ze sobą artystów z legendarnej wytwórni Hospital Records. High Contrast, Netsky, Blokhe4d oraz B-Complex wspomagani przez króla elektro-dnb – John'a B przejęli tej nocy w posiadanie budynek byłej kopalni węgla. Na drugiej scenie zagrali pionierzy muzyki dubstep – Joker, Youngsta i Hatcha.

W sierpniu 2012, dokładnie 10 i 11, rozbiliśmy się nad Zalew Nakło-Chechło w Tarnowskich Górach. Przez 2 dni podczas letniej edycji LET IT ROLL Open Air gościliśmy ponad 4 tysiące ludzi. Line up pękał w szwach od gwiazd drumandbass. Na głównej scenie można było usłyszeć London Elektricity, Danny Byrd, Ed Rush & Optical, Aphrodite, Matrix & Futurebound, Metrik czy Audio. Drugą scenę opanowali artyści związani z cyklem Therapy Sessions.

W czerwcu tego roku, 200 szczęściarzy, zjechało 320 metrów pod ziemię w Zabytkowej Kopalni Guido w Zabrzu, gdzie odbyła się specjalna edycja LET IT ROLL On Tour. Wszystkie bilety wyprzedały się w przedsprzedaży w 16 minut! Na miejscu, prawdziwy undergroundowy dzień dziecka zapewnili nam The Panacea oraz Bad Company.

Pora na kolejną edycję LET IT ROLL Polska !!

Ponownie wybraliśmy niecodzienne, post-industrialne miejsce – tym razem Kopalnię Sztuki w Zabrzu.  Ponownie stawiamy nacisk na profesjonalną organizację wydarzenia, wygodę i komfort uczestników imprezy, porządne nagłośnienie oraz to co najważniejsze – najlepszych artystów drumandbass. Na dwóch scenach zagrają:

Room 1:
 
 DJ MARKY & STAMINA MC

 WILKINSON

 DELTA HEAVY

NeverAfter (Wax & K-Size)

One Way (Let It Roll Polska)

Suki & Bifidus Aktiv (Let It Roll)

Room 2:

 ED RUSH

 BLACK SUN EMPIRE

 ENEI

Gruesome (Let It Roll Polska)

Killasound (Protest & XC-Hash)

Zwycięzca konkursu dj'skiego

Ze względu na komfort uczestników, ograniczyliśmy ilość biletów.

Bilety w cenie 90 zł (plus prowizja) dostępne będą w dwóch pulach:
- Pierwsza pula dostępna będzie 30 września, tylko na Ticketportal.
- Druga pula dostępna będzie 14 października, na Muno oraz Ticketportal.

Sprzedaż rusza równo o północy ! Nie przegapcie !

DJ MARKY & STAMINA MC

Prawdziwy brazylijski wulkan energii. Mistrz scratchu na odwróconym do góry nogami gramofonie. Twórca takich hitów jak „Butterfly” czy „Yellow Shoes”. Od momentu kiedy jego utwór „LK 'Carolina Carol Bela” zapewnił mu miejsce w panteonie gwiazd dnb, artysta nie zwalnia tempa. Do Polski przyjedzie razem z mc, który zaśpiewał na wspomnianym już, legendarnym kawałku „LK” - Stamina MC.

ED RUSH

Przygodę z muzyką rozpoczął jako b-boy. Pod pseudonimem Ed Rush stał się legendą dnb. Odpowiedzialny za rozwój mrocznej odmiany drumandbass. Właściciel wytwórni Virus Records. Współtwórca takich parkietowych killerów jak „Chubrub”, "Bacteria" czy „Pac-man”. Jeden z najlepszych technicznie didżejów dnb, z nieprawdopodobną selekcją kawałków.
       
BLACK SUN EMPIRE

Tej ekipy chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Właściciele 3 wytwórni płytowych: Black Sun Empire Recordings, oBSEssions oraz Shadows Of The Empire. Obecni na scenie od połowy lat dziewięćdziesiątych. Odpowiedzialni za rozwój mrocznej odmiany drumandbass. Twórcy takich parkietowych killerów jak „The Sun”, „Crash Bunny”, „The Rat”, „Arrakis” czy „Feed the Machnine”. Znani z  niesamowitej selekcji kawałków w swoich setach.

WILKINSON

Obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w muzyce drumandbass. Wychowanek legendarnej wytwórni Ram Records, której właścicielem jest sam Andy C. Pewnego dnia dał szansę młodemu producentowi z Londynu i to był strzał w dziesiątkę. „Automatic” czy „Need To Know” opanowały rok temu klubowe parkiety i festiwale na całym świecie. W tym roku rządzą „Take You Higher” czy kooperacja z  P.Money & Arlissa pt „Heartbreak”. Sam Wilkinson idzie za ciosem - właśnie ukazuje się jego pierwszy album.

DELTA HEAVY

Pojawili się praktycznie znikąd i jednym utworem „Space Time” zawojowali 3 lata temu drumandbass'owe parkiety na całym świecie. Kolejne utwory, zarówno te z tempem 175 bmp jak i w stylistyce dubstep potwierdziły tylko ich ogromny potencjał producencki. Singiel „Hold Me” czy epka „Down The Rabbit Hole” dały im przepustkę do pierwszej ligi. Obecnie znajdziemy ich praktycznie w każdym line-upie liczącego się festiwalu muzyki elektronicznej.

ENEI

Niezwykle utalentowany producent zza naszej dalszej wschodniej granicy. Pochodzi z Saint-Petersburga, gdzie zaczął swoją przygodę z połamana muzyką. W 2007 roku jego kariera nabrała rozpędu po debiucie dla zasłużonej wytwórni Fokuz Records. Obecnie jego dorobek obejmuje dziesiątki singli drumandbass i dubstep oraz trzy albumy, w tym ten najsłynniejszy: „Machines”.

Support w składzie:

·         NeverAfter (Wax & K-Size)

·         One Way (Let It Roll Polska)

·         Gruesome (Let It Roll Polska)

·         Suki & Bifidus Aktiv (Let It Roll)

·         Killasound (Protest & XTC#)

·         Zwycięzca konkursu dj'skiego

Więcej info na stronie:
LET IT ROLL i na FB

 

 

 

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony