Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

HOT CHIP CURATES + VERY SPECIAL QUEST @ 1500m2 ? 21.03.2014


data: 2014-03-21


Już 21 marca w klubie 1500m2 odbędzie się warszawska edycja imprezy z cyklu "Hot Chip Curates…" - nieregularnego wieczoru pełnego atrakcji wybranych i zaprojektowanych przez członków dobrze nam znanego, brytyjskiego zespołu.

O Hot Chip wiadomo chyba wszystko - pięć fenomenalnych albumów wypełnionych perfekcyjną fuzją elektroniki i popu, seria przebojowych singli i jeszcze bardziej hitowych remiksów, międzynarodowa sława i wielkie festiwale. "Hot Chip Curates" to udana próba powrotu do źródeł - nie krótkich koncertów na wielkich stadionach, ale wielogodzinnego grania w klubach, dla zabawy, do tańca, dla ludzi, z przyjaciółmi. Muzycy Hot Chip po raz pierwszy imprezę tego typu zorganizowali w Lizbonie, zaś poza setami członków zespołu jako DJów jako gość specjalny wystąpił Joakim. Kolejne edycje imprezy odbywały się z udziałem takich znakomitości, jak Matias Aguayo, Paul Woolford czy Juju&Jordash.

W Warszawie zagra wyjątkowe grono artystów reprezentujących rozmaite stylistyki, ale zawsze otwartych na poszukiwania i swobodne przekroczenia: poza członkami Hot Chip, wokalistą Alexisem Taylorem i klawiszowcem Owenem Clarke pojawi się prawdziwa legenda światowego tanecznego undergroundu - DJ Nature! Milo Johnson od ćwierćwiecza aktywnie uczestniczy w kształtowaniu nowojorskiej sceny, zaś jego sety łączące disco i house należą do legendarnych. DJ Nature odwiedzi Warszawę w przededniu premiery nowych wydawnictw dla Golf Channel Records (z NY) i Jazzy Sport (z Japonii).

Zagranicznych gości wspierać będzie niezwykle aktywny Max Skiba, tym razem promując swój nowy materiał, który ukaże się lada chwila nakładem prowadzonej przez Prinsa Thomasa wytwórni Internasjonal. Towarzyszyć mu będą gospodarz wieczoru Artur8 (King Of Kong), Grobel (S1 Warsaw) i Kovvalsky.

Muzyka eklektyczna, zaskakująca, nieprzewidywalna, hipnotyczna i wzruszająca, zachwycająca i porywająca do tańca - do tego w wykonaniu prawdziwych fachowców. To wydaje się wystarczającym powodem, aby 21 marca być w 1500m2.

Cast:

HOT CHIP CURATES
+
VERY SPECIAL QUEST

Tix: 30/35
Presale: Biletomat.pl, Ticketpro (sieć salonów Empik, Saturn, Media Markt), Evenea.pl

21.03.2014
start: 22:00

1500m2 do wynajęcia
ul. Solec 18/20 Warszawa

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony