Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

HELP MACIEK - koncert charytatywny


data: 2011-10-15
artysta: Wilki, Lady Pank, Piersi, Ramona Rey, Róże Europy, Eldo, Aya RL, Stirwater, Variete, Made In Poland
miasto: Warszawa
adres: klub Stodoła

HELP MACIEK - koncert charytatywny
 

 

Wilki, Lady Pank, Piersi, Ramona Rey, Róże Europy, Eldo, Aya RL, Stirwater, Variete, Made In Poland i wielu innych na koncercie charytatywnym.


Muzyk, basista, kompozytor, realizator nagrań, producent, znany m. in. z grup Index, Aurora, Noah-Noah, Restrykcja, Reflection, Flashback, 1984 Maciek Miernik jest ciężko chory. Zmaga się z nowotworem układu krwiotwórczego (szpiczak mnogi, wyniszczający kości). To stało się bardzo nagle. Maciek jest po ciężkiej operacji kręgosłupa. Wstawiono mu pięć tytanowych implantów. Być może trzeba będzie zrobić przeszczep szpiku. Są też przerzuty do żebra i biodra. Od wtorku rozpoczął chemioterapię, gdyż na naświetlania było już za późno. Z relacji przyjaciół Maćka wynika, że wyprzedał już całe swoje studio muzyczne. Nakłady na leczenie są bardzo wysokie. Od kilku lat jest ustatkowanym mężem Ady, a od trzech i pół roku jest szczęśliwym tatą ślicznej Lenki, dla której jest gotów walczyć z tym choróbskiem z całych sił. Wszyscy, którzy spotkali go na swojej drodze wiedzą, jakim jest wspaniałym człowiekiem. Od 20 lat mieszka i tworzy w Nowym Jorku i prawie zawsze goszczą u niego przyjaciele, znajomi i nieznajomi z Polski, którym nigdy nie odmówił pomocy. Teraz on się znalazł w trudnej sytuacji. W koncercie charytatywnym dla Maćka, udział zadeklarowali: Wilki, Lady Pank, Piersi, Róże Europy, Aya RL, Ramona Rey, Variete, Eldo, Stirwater, Made In Poland, Aurora, Neo Retros i Sztyk. Koncert odbędzie się 15 października w warszawskim klubie Stodoła.
Pomóżmy mu stanąć na nogi. Weźmy licznie udział w koncercie, zorganizowanym przez jego przyjaciół muzyków, z którego dochód będzie przeznaczony na jego leczenie.
Help Maciek!

 

 Stodoła, ul. Batorego 10, Warszaw, 2011-10-15 (Sobota), godz. wejścia: 18:30, koncert - godz. 20.00

 


Bilety do kupienia w Salonach Empik, Media Markt i Saturn oraz na stronie www.ticketpro.pl i w kasie klubu Stodoła. Cena 30 zł. (w dniu koncertu 40 zł)

 

Jest już numer sms-a dla Maćka! Ślij sms o treści: help maciek na numer 7248 (koszt połączenia 2.46 z vat)

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony