Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

H&M Loves Music - Tom Novy || 08.08 Zatoka Sztuki


data: 2013-08-08
artysta: Tom Novy
organizator: Zatoka Sztuki & H&M loves MUSIC
miasto: Sopot
adres: Al. Franciszka Mamuszki 14
cena biletów: free!


Jesteście już znudzeni panującymi trendami w muzyce? Macie ochotę na coś nowego? A może z sentymentem spoglądacie w przeszłość i brakuje Wam dźwięków z minionych lat? Czwartkowy (08.08) set Toma Novy na scenie H&M Loves Music to doskonały moment, aby na chwilę przenieść się w czasie.

To już pewne - lata 90. wracają do łask, a przynajmniej na klubowych parkietach. A któż lepiej czuję klimat tamtego okresu niż właśnie Tom Novy? Niemiecki DJ i producent muzyki tanecznej, autor takich przebojów jak „Your Body” czy „Without Your Love”. Jako pierwszy niemiecki DJ miksował kompilację dla kultowej oficyny Ministry Of Sound. Chyba każdy z Was słyszał przynajmniej raz singiel „I Rock” - ten sam, który przez ponad 10 tygodni zajmował pozycję w czołówce najczęściej słuchanych utworów w Europie i USA.

Czwartkowa impreza w sopockiej Zatoce Sztuki to doskonały moment, aby na chwilę powrócić do lat 90. i przypomnieć sobie, jak dobrze brzmiała muzyka w tamtych czasach. Spodziewajcie się sporej dawki tanecznych rytmów i wysublimowanego popowego brzmienia.

Timetable:

Tennesse: 13:00
Tom Novy (DJ Set), Bryan Chambers (vocal): 21:00

Kiedy: 08.08 (czwartek)
Gdzie: Sopot, Zatoka Sztuki (Al. F. Mamuszki 14)
Start: 13:00
Wstęp: wolny

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony