Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

Granie Na Żywo - Öszibarack w Warszawie i L.U.C. w Krakowie


data: 2012-03-19
artysta: Öszibarack / L.U.C.
organizator: Plej
miasto: Warszawa / Kraków
adres: Hard Rock Cafe Kraków, Plac Mariacki 9; Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
cena biletów: Öszibarack: 20/30 zł; L.U.C.: 30/38 zł

Granie Na Żywo – Öszibarack w Warszawie
 

Data: 19.03.2012
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 21:00
Wstęp: 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu)

 

30 października 2004 zespół wydał debiutancką płytę pt. „Moshi Moshi".  Wydarzenie to zaowocowało trasa koncertową po całej Polsce. Grupa odwiedziła wtedy małe kluby i duże sale, a także miała okazję grać na festiwalu Godor w Budapeszcie oraz na Groningen i Festiwal Eurosonic. 

25 kwietnia 2008 r. pojawiła się druga płyta zespołu zatytułowana „Plim plum pla", to efekt twórczej kolaboracji z sekcją w składzie: Grzegorz Pastuszka (tuba), Mateusz Feliński (waltornia), Tomasz Ziętek (trąbka), Łukasz Damm (kontrabas), Ewa Kolecka (flet), Bartek Bober (skrzypce), Paweł Maliczowski (puzon) oraz Marcin Piórecki (gitara akustyczna). Do singlowej piosenki pt. „Surfin safari" powstał klip, który był dziełem Darka Szermanowicza (reżyseria) i Bartka Bujko (zdjęcia).Po wydaniu drugiego krążka, zespół ruszył w kolejną trasę koncertową. 

Grupa do tej pory występowała na jednej scenie z takimi gwiazdami jak: Clark i Jamie Lidell, Fischerspooner, Sex Pistols, CocoRosie, Mitch&Mitch i Ścianka oraz Michael Fakesz. Rok 2008 obfitował w festiwale: krakowska Off Camera i Festiwal Musicxport - don't panic we are from poland! w warszawskim klubie Palladium.

 

Granie Na Żywo – L.U.C w Krakowie

Koncertowa premiera nowego albumu pt. „Kosmostumostów”

 

Data: 19.03.2012
Miejsce: Hard Rock Cafe Kraków, Plac Mariacki 9
Start: 20:00
Wstęp: 30 zł (przedsprzedaż) / 38 zł (w dniu koncertu)

 

L.U.C to producent muzyczny, performer i kompozytor, autor tekstów oraz reżyser wideoklipów i koncertów nagrodzony m.in. Paszportem Polityki, Wrocławską Nagrodą Muzyczną i Yachem, okrzyknięty przez dziennikarzy Artystą XXI wieku. Za rozmach i odwagę swoich produkcji, eklektyzm oraz niekonwencjonalne rozwiązania muzyczne niezależnie od talent show, samotnie zdobywał szacunek kolejnych mediów oraz wiele doskonałych recenzji w najważniejszych magazynach takich jak: Wyborcza, Newsweek, Dziennik, Polityka, Wprost czy Przekrój. 

7 lat życia poświęcił na to by dostać się na aplikację adwokacką. Jak większość swoich wizji zrealizował i tę, po czym stwierdził, że się pomylił i zrezygnował z niej w pełni oddając się sztuce. Od 2002 r. nagrał 8 albumów w tym 4 konceptualne oraz udźwiękowił wiele spektakli i krótkich form wideo. W muzyce celowo przekracza liczne gatunki tworząc na pograniczu nu jazzu, trip-hopu, hip-hopu, elektroniki i klasyki. Jego największą pasją jest łączenie muzyki z obrazem i słowem. W roku 2004 stworzył prywatną filozofię 4 galaktyk sztuki, która zakłada traktowanie Muzyki, Filmu, Grafiki i Słowa jako jednego sumarycznego przekazu. Jest autorem cyklu "Zrozumieć Polskę", w którym w nowoczesny, oderwany od polityki i martyrologii sposób opowiada o Polskiej historii i kulturze. To także organizator wielu akcji społecznych jak sorrychomiku.pl czy pospoliteruszenie.com. 

Za swoje prace a także za charyzmę i niezwykle rozbudowane koncerty, na których występuje z miniorkiestrą, czasem zaś z kurami, sprzętem ogrodowym i arabskim przepowiadaczem przyszłości, L.U.C otrzymał wiele nagród i nominacji kulturalnych (m.in. Fryderyki 05'07'08, Paszporty Polityki, Yachy, Gwarancje TVP Kultury, "Warto" Gazety Wyborczej, "Ale Sztuka!, "Mateusze" Trójki"). Od pierwszego zrealizowanego wideoklipu niemalże co roku dostaje kilka nominacji na Festiwalu Polskich Wideoklipów w Gdyni. 

Komponował i nagrywał z wieloma wybitnymi instrumentalistami i wokalistami - m.in z wybitną wokalistką jazzową Urszulą Dudziak, Leszkiem Możdżerem z Michałem Urbaniakiem, Zbigniewem Namysłowskim i Marią Peszek. Na żywo supportował zaś m.in. Trickiego, The Prodigy, Taliba Kweli, Coldcuta, Michała Urbaniaka i wielu innych światowej klasy artystów.

 

Więcej informacji na http://www.granienazywo.pl

 

Bilety do nabycia w sieciach Eventim http://www.eventim.pl
oraz Ticketpro
http://www.ticketpro.pl

 

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.

 

Organizator: Agencja Plej.

 

Koncerty z cyklu Granie Na Żywo w Hard Rock Cafe sponsoruje Żywiec.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony