Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

Granie Na Żywo: Miąższ w Warszawie / Muchy w Krakowie


data: 2012-04-02
artysta: Warszawa: Miąższ / Kraków: Muchy
organizator: Plej
miasto: Warszawa / Kraków
adres: Hard Rock Cafe Kraków, Plac Mariacki 9; Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
cena biletów: Miąższ: 15/25 zł; Muchy: 20/30 zł

Granie Na Żywo – Miąższ w Warszawie
Goście: Czesław Mozil, Jacek Kleyff

Premiera nowego albumu

Data: 02.04.2012
Miejsce: Hard Rock Cafe Warsaw, ul. Złota 59
Start: 21:00
Wstęp: 15 zł (przedsprzedaż) / 25 zł (w dniu koncertu)

 

Miąższ powstał w listopadzie 2008 roku w Lublinie. Sebastian Pikula przyprowadził Joannę Ewę Zawłocką do domu Krzysztofa Karola Gadzało, gdzie po pysznym obiedzie po prostu napisali trzy piosenki, a po niespełna dwóch miesiącach mieli już materiał na koncert. 

Miąższ objawił się publiczności w grudniu 2008 w maleńkiej lubelskiej knajpce - Lulu Cafe. Od tego czasu zagrali już około setki koncertów. Największym sukcesem Miąższu jest zdobycie głównej nagrody Trójząb Neptuna na Festiwalu FAMA 2010 w Świnoujściu za program „Miąższ jedzie wiochą”. I rzeczywiście Miąższ jedzie wiochą, ale w najbardziej przewrotny z możliwych sposobów. Przede wszystkim bazuje na melodyjności i polskim tekście, wykorzystując przy tym tradycyjne akustyczne instrumenty takie jak kontrabas, gitara, akordeon, melodyka, piła itp. 

Muzyka Miąższu jest pełnia energii, emocji i spontaniczności na scenie. Twórczość ich jest tak prosta, że nieprzewidywalna i przede wszystkim - niedefiniowalna. A wszystko dlatego, że Miąższ jest prawdziwy i żywy. W marcu 2012 będzie miała miejsce premiera debiutanckiego albumu. Wydawcą jest Karrot Kommando, a gościnnie swoich talentów na płycie użyczyli m.in. Jacek Kleyff, Czesław Mozil, Budyń, Bielas, Słoma i Gralak.

 

Granie Na Żywo – Muchy w Krakowie

Data: 02.04.2012
Miejsce: Hard Rock Cafe Kraków, Plac Mariacki 9
Start: 20:00
Wstęp: 20 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu)

Zespół Muchy został założony w Poznaniu w 2004 roku. Od tego momentu wydali dwie świetnie przyjęte płyty, kilka singli z bogatą radiową historią i odwiedzili wszystkie najważniejsze festiwale w tym kraju. Dwukrotnie gościli na głównej scenie gdyńskiego Openera, dwukrotnie też, Michał Wiraszko przewodził organizacji festiwalu w Jarocinie. 

Muchy to z pewnością jeden z najważniejszych zespołów młodszego pokolenia i znak rozpoznawczy lat „zerowych” w Polsce. Od „Miasta doznań” i „Galanterii” po „Przesilenie” i „Notorycznych debiutantów” - pierwsza fala zespołów wypromowanych w internecie i historia najnowsza polskiego rokendrola. 

Obecnie zespół występuje w składzie: Michał Wiraszko (wokal, gitara), Tomasz Skórka (bas), Damian Pielka (gitara) i Szymon Waliszewski (perkusja).

 

Więcej informacji na http://www.granienazywo.pl

Bilety do nabycia w sieciach
Eventim 
http://www.eventim.pl
oraz Ticketpro
http://www.ticketpro.pl

Koncert tylko i wyłącznie dla osób pełnoletnich. W lokalu obowiązuje zakaz palenia tytoniu.
 

Organizator: Agencja Plej. 

Koncerty z cyklu Granie Na Żywo w Hard Rock Cafe sponsoruje Żywiec.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony