Pobierz aplikację FUN APP

z RBL.TV na żywo!

Impreza

Festiwal ZATOKA KOBIET i Impreza SUMMER IS COMING ? 8.03.2014, Zatoka Sztuki, Sopot


data: 2014-03-08


8 marca w Zatoce Sztuki odbędzie się już II edycja Festiwalu „Zatoka Kobiet”, podczas którego we wszystkich przestrzeniach będą odbywały się wydarzenia związane z tematyką kobiecą i dedykowane kobietom. Wieczorem natomiast w specjalnie w tym celu rozstawionym na plaży pawilonie odbędzie się impreza „Summer is coming” zwieńczająca cały Festiwal.

Festiwal „Zatoka Kobiet” jest organizowany po raz drugi przez Zatokę Sztuki. Na potrzeby festiwalu zaplanowano m.in. warsztaty jogi, spotkania z gwiazdami, warsztaty i prelekcje o tematyce kobiecej, strefa Fitness & SPA, live cooking, strefa mody, prezentacja książek Hanny Bakuły, degustacja win i serów i wiele więcej. Dyrektorem Programowym tego wydarzenia jest Agata Młynarska.

Wieczorna część artystyczna „Summer is coming” odbędzie się w specjalnie zbudowanym pawilonie na plaży połączonym integralnie z Centrum Art & Business Zatoka Sztuki. Na imprezie zagrają: MIKROMUSIC, NOVIKA, DJ TONKA, Tenessee, Ricardo & MC Jacob A, SANDY RIVERA, Creamer & Glasse + NOVIKA. Ta część wieczoru jest biletowana (bilety do kupienia tutaj). Bilety można również kupić w Zatoce Sztuki. Koszt 39 zł.

Szczegółowy harmonogram poszczególnych wydarzeń oraz tematyka prelekcji warsztatów są zaprezentowane na stronie www oraz na fb Zatoki Sztuki i beach clubu.

Ocena: 0 0

Polecamy

Komentarze

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować aby dodawać komentarze.

Zaakceptuj Politykę Prywatności naszej strony